Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska
  Nie chcesz już dalej nosić ciężkich zakupów , mieszkasz na wyższym piętrze, a może nie masz windy? Pomoże Ci w tym torba na zakupy z 6 kółkami, która znacząco ułatwi wnoszenie ciężkich zakupów po schodach. Torba została przymocowana na konstrukcji aluminiowej, można ją jednak łatwo zdjąć. Jest zamykana za pomocą sznurka ściągającego, a poza dużą kieszenią główną została wyposażona również w mniejszą kieszonkę na zamek błyskawiczny po stronie tylnej.   Jeżeli potrzebne jest usztywnienie dna, można zastosować płytkę usztywniającą, która stanowi część zestawu. Kółka zostały wykonane z tworzywa sztucznego, a ich średnica wynosi 14 cm. Czyszczenie jest bardzo łatwe, wystarczy użyć delikatnej szmatki lub gąbki i ciepłej wody z mydłem.
4,0 35
132

Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska

Zniżka -13%
Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska

Torba na zakupy na kółkach Madrid, niebieska

35 ocena
Pierwotnie: 150,99 zł | Zniżka: 19,00 zł 131,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 131,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: wtorek 05. 03. 2024
Uzyskasz 59 Przyjemniaczków

Opis

Nie chcesz już dalej nosić ciężkich zakupów , mieszkasz na wyższym piętrze, a może nie masz windy? Pomoże Ci w tym torba na zakupy z 6 kółkami, która znacząco ułatwi wnoszenie ciężkich zakupów po schodach. Torba została przymocowana na konstrukcji aluminiowej, można ją jednak łatwo zdjąć. Jest zamykana za pomocą sznurka ściągającego, a poza dużą kieszenią główną została wyposażona również w mniejszą kieszonkę na zamek błyskawiczny po stronie tylnej.
 
Jeżeli potrzebne jest usztywnienie dna, można zastosować płytkę usztywniającą, która stanowi część zestawu. Kółka zostały wykonane z tworzywa sztucznego, a ich średnica wynosi 14 cm. Czyszczenie jest bardzo łatwe, wystarczy użyć delikatnej szmatki lub gąbki i ciepłej wody z mydłem.

Specyfikacje

Głębokość: 38 cm
Kolor: niebieski
Nośność: 25 kg
Objętość: 50 l
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 105 cm

Numer katalogowy:

 682004
Udostępnij

Ocena

4,0 (35 ocena)
97 % klientów poleca
11 opinii

Pytania

Ten produkt ma 3 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.