Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sixtol Uniwersalny refraktometr do koncentratów owocowych Sixtol Uniwersalny refraktometr do koncentratów owocowych
Wysokiej jakości refraktometr z automatyczną kompensacją temperatury ATC jest przeznaczony przede wszystkim do pomiaru zawartości cukru w koncentratach owocowych / sokach, syropach, dżemach, skondensowanym mleku itp. w zakresie 0 - 32% Brix. Skład mieszanin lub czystość substancji można określić poprzez pomiar współczynnika załamania wiązki światła.Pomiar jest bardzo prosty, wystarczy upuścić kroplę mierzonej substancji na skośny pryzmat optyczny przyrządu, przykryć nasadkę pryzmatu (substancja rozłoży się), spojrzeć w okular przyrządu pod światło (lub zogniskować je), a wartość zawartości cukru (%) można natychmiast odczytać na odpowiedniej skali w polu widzenia zgodnie z obszarem styku między częścią oświetloną i nieoświetloną.Skala Brixa służy do pomiaru stężenia substancji rozpuszczonych (głównie cukru) w owocach, warzywach, sokach, cydrach, napojach bezalkoholowych itp. Jest to uniwersalna jednostka zawartości cukru w stosunku do sacharozy (cukru buraczanego), charakteryzująca stężenie sacharozy w procentach wagowych.Urządzenie nie wymaga baterii do pomiaru, ma lekką, ale bardzo wytrzymałą konstrukcję wykonaną ze specjalnego stopu aluminium. Część przyrządu jest wyposażona w miękką gumową osłonę zapewniającą wygodne trzymanie bez ryzyka ściśnięcia.Zawartość zestawu: 1x refraktometr do pomiaru zawartości cukru 1x praktyczny i odporny mechanicznie plastikowy futerał 1x pipeta do pobierania próbek 1x śrubokręt do kalibracji urządzenia 1x antystatyczna ściereczka do czyszczenia pryzmatu optycznegoParametry techniczne: zakres skali pomiaru zawartości cukru - 0% do 32% Brix rozdzielczość (obie skale) - 0,2% dokładność (obie skale) - ± 0,2%
4,5 30
150

Sixtol Uniwersalny refraktometr do koncentratów owocowych

Sixtol Uniwersalny refraktometr do koncentratów owocowych

30 ocena
149,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 27. 02. 2024
Uzyskasz 77 Przyjemniaczków

OpisWysokiej jakości refraktometr z automatyczną kompensacją temperatury ATC jest przeznaczony przede wszystkim do pomiaru zawartości cukru w koncentratach owocowych / sokach, syropach, dżemach, skondensowanym mleku itp. w zakresie 0 - 32% Brix. Skład mieszanin lub czystość substancji można określić poprzez pomiar współczynnika załamania wiązki światła.
 
 
Pomiar jest bardzo prosty, wystarczy upuścić kroplę mierzonej substancji na skośny pryzmat optyczny przyrządu, przykryć nasadkę pryzmatu (substancja rozłoży się), spojrzeć w okular przyrządu pod światło (lub zogniskować je), a wartość zawartości cukru (%) można natychmiast odczytać na odpowiedniej skali w polu widzenia zgodnie z obszarem styku między częścią oświetloną i nieoświetloną.
 
 
Skala Brixa służy do pomiaru stężenia substancji rozpuszczonych (głównie cukru) w owocach, warzywach, sokach, cydrach, napojach bezalkoholowych itp. Jest to uniwersalna jednostka zawartości cukru w stosunku do sacharozy (cukru buraczanego), charakteryzująca stężenie sacharozy w procentach wagowych.
 
 
Urządzenie nie wymaga baterii do pomiaru, ma lekką, ale bardzo wytrzymałą konstrukcję wykonaną ze specjalnego stopu aluminium. Część przyrządu jest wyposażona w miękką gumową osłonę zapewniającą wygodne trzymanie bez ryzyka ściśnięcia.
 
 
Zawartość zestawu:
 
  • 1x refraktometr do pomiaru zawartości cukru
  • 1x praktyczny i odporny mechanicznie plastikowy futerał
  • 1x pipeta do pobierania próbek
  • 1x śrubokręt do kalibracji urządzenia
  • 1x antystatyczna ściereczka do czyszczenia pryzmatu optycznego
 
 
Parametry techniczne:
  • zakres skali pomiaru zawartości cukru - 0% do 32% Brix
  • rozdzielczość (obie skale) - 0,2%
  • dokładność (obie skale) - ± 0,2%

Specyfikacje

Szerokość: 15,5 cm
Średnica: 4 cm
Waga: 0,27 kg

Numer katalogowy:

 692678
Udostępnij
sixtol

Ocena

4,5 (30 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.