Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny
Walizka podróżna na kółkach ABS29 ze wzmocnionymi narożnikami jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i jest bardzo odporna na uderzenia. Wyposażona jest w 4 podwójne kółka, które obracają się o 360°, co sprawia, że obsługa walizki jest bardzo łatwa. Walizka posiada 3 plastikowe uchwyty (jeden boczny i dwa górne), z czego jeden z rączką teleskopową posiadającą zabezpieczenie przed złożeniem oraz możliwość regulacji wysokości w kilku pozycjach.Walizka jest zamykana na zamek, a oba suwaki można połączyć za pomocą zamku z kodem TSA, co z pewnością docenisz np. podczas podróży na lotnisku. Wewnętrzna część walizki posiada przegrodę z tkaniny z kieszonką i zapięciem krzyżowym do lepszego umocowania i ułożenia rzeczy w walizce. Walizka jest wyposażona również w ekspander, dzięki któremu po rozpięciu 1 zamka można rozszerzyć do głębokości kilku cm i tym samym zwiększyć przestrzeń nawet o jedną piątą.
4,0 6
300

Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny

Zniżka -6% Darmowa wysyłka Nowość
Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny
W tym tygodniu produkt kupiło 15 klientów

Pretty UP Walizka podróżna na kółkach ABS29, M, winny

6 ocena
Pierwotnie: 319,99 zł | Zniżka: 20,00 zł 299,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 143 Przyjemniaczków

OpisWalizka podróżna na kółkach ABS29 ze wzmocnionymi narożnikami jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i jest bardzo odporna na uderzenia. Wyposażona jest w 4 podwójne kółka, które obracają się o 360°, co sprawia, że obsługa walizki jest bardzo łatwa. Walizka posiada 3 plastikowe uchwyty (jeden boczny i dwa górne), z czego jeden z rączką teleskopową posiadającą zabezpieczenie przed złożeniem oraz możliwość regulacji wysokości w kilku pozycjach.
 
Walizka jest zamykana na zamek, a oba suwaki można połączyć za pomocą zamku z kodem TSA, co z pewnością docenisz np. podczas podróży na lotnisku. Wewnętrzna część walizki posiada przegrodę z tkaniny z kieszonką i zapięciem krzyżowym do lepszego umocowania i ułożenia rzeczy w walizce. Walizka jest wyposażona również w ekspander, dzięki któremu po rozpięciu 1 zamka można rozszerzyć do głębokości kilku cm i tym samym zwiększyć przestrzeń nawet o jedną piątą.

Specyfikacje

Głębokość: 26 cm
Kolor: bordowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Nośność: 18 kg
Objętość: 58 l
Szerokość: 41 cm
Waga: 3,16 kg
Wysokość: 59 cm

Numer katalogowy:

 803882
Udostępnij
prettyup

Ocena

4,0 (6 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć