Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Philco PHWK 2164 czajnik bezprzewodowy 1,5 l, beżowy
Numer katalogowy:
119013Opis
- nie ma ryzyka poparzenia przez zewnętrzną obudowę czajnika
- materiał ze stali nierdzewnej od wewnątrz i na zewnątrz
- ustawienie temperatury 35 - 100°C, zawsze co 5°C
- funkcja utrzymania temperatury
- wyświetlacz LED pokazujący aktualną temperaturę
- ochrona przed przegrzaniem
- napięcie i częstotliwość: 220-240 V, 50/60 Hz
Parametry
| Marka: |
Philco
|
| Długość przewodu zasilającego: | 0,7 m |
| Kolor: | beżowy |
| Materiał: | nierdzewny + tworzywo sztuczne |
| Objętość: | 1,5 l |
| Pobór mocy: | 2200 W |
| Szerokość: | 23,4 cm |
| Średnica: | 15,4 cm |
| Waga: | 1,4 kg |
| Wysokość: | 22,6 cm |