Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Guzzanti GZ 350 grill elektryczny Guzzanti GZ 350 grill elektryczny
BBQ Guzzanti Grill to świetny pomocnik podczas letniego grillowania lub biwakowania. Posiada dużą płytę grillową wykonaną z litego stopu z powierzchnią nieprzywierającą o wymiarach 55 x 41 cm, dzięki czemu jest wystarczająco pojemna dla całej rodziny i gości. Zdejmowana płyta z wbudowaną grzałką ułatwia czyszczenie i konserwację urządzenia.Grill posiada pokrywę, która przyspiesza przyrządzanie podczas grillowania całego kurczaka lub większych kawałków mięsa. W pokrywie znajduje się również wylot pary. Urządzenie posiada szybkie nagrzewanie się do wysokich temperatur do 250°C. Nadmiar tłuszczu z mięsa spływa do osobnego pojemnika, dzięki czemu potrawy przygotowywane są z minimalną ilością tłuszczu.Ciągła kontrola temperatury zapewnia optymalne rezultaty grillowania. Grill posiada również zintegrowany termometr do kontroli temperatury. Grill posiada stabilny i łatwo zdejmowany stojak, dzięki czemu z łatwością może służyć jako grill stołowy.
0,0 0
1057

Guzzanti GZ 350 grill elektryczny

Darmowa wysyłka
Guzzanti GZ 350 grill elektryczny Guzzanti GZ 350 grill elektryczny

Guzzanti GZ 350 grill elektryczny

1 056,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 056,99 zł
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: wtorek 05. 12. 2023
Uzyskasz 359 Przyjemniaczków

OpisBBQ Guzzanti Grill to świetny pomocnik podczas letniego grillowania lub biwakowania. Posiada dużą płytę grillową wykonaną z litego stopu z powierzchnią nieprzywierającą o wymiarach 55 x 41 cm, dzięki czemu jest wystarczająco pojemna dla całej rodziny i gości. Zdejmowana płyta z wbudowaną grzałką ułatwia czyszczenie i konserwację urządzenia.
 
Grill posiada pokrywę, która przyspiesza przyrządzanie podczas grillowania całego kurczaka lub większych kawałków mięsa. W pokrywie znajduje się również wylot pary. Urządzenie posiada szybkie nagrzewanie się do wysokich temperatur do 250°C. Nadmiar tłuszczu z mięsa spływa do osobnego pojemnika, dzięki czemu potrawy przygotowywane są z minimalną ilością tłuszczu.
 
Ciągła kontrola temperatury zapewnia optymalne rezultaty grillowania. Grill posiada również zintegrowany termometr do kontroli temperatury. Grill posiada stabilny i łatwo zdejmowany stojak, dzięki czemu z łatwością może służyć jako grill stołowy.

Specyfikacje

Głębokość: 60 cm
Kolor: czarny
Materiał: żeliwo
Pobór mocy: 2400 W
Szerokość: 63 cm
Waga: 10,5 kg
Wysokość: 89 cm

Numer katalogowy:

 696143
Udostępnij
guzzanti

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć