HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm
Unikatowy okrągły ręcznik plażowy z różnokolorowej kolekcji HIP. Ręcznik posiada kształt mandali w przyjemnych fioletowo-niebieskich odcieniach. Harmonijny wzór uzupełnia uroczy motyw żółwi. Duży rozmiar dosłownie zakryje Cię całą lub pozwoli na zdobycie więcej miejsca na plaży. Ręcznik jest wykonany z wysokiej jakości bardzo przyjemnej bawełny, która bardzo dobrze chłonie i jest przyjemna w dotyku. okrągły ręcznik z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie. Możesz go zabrać na plażę, basen czy korzystać z niego w domu. Ponadto można go użyć zamiast koca.  Bardzo dobre jakościowo ręczniki kąpielowe HIP ze studia holenderskich projektantów Müller Textile na pewno zachwycą wszystkich miłośników żywych kolorów i różnorodności designu. Oryginalne motywy są inspirowane przyrodą, do Twojego domu wniosą nutę egzotyki. Nie bez znaczenia kolekcja HIP stała się jedną z najbardziej udanych kolekcji w Europie, która nadal zyskuje coraz więcej zwolenników.
5,0 1
220

HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm

Darmowa wysyłka
HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm

HIP Ręcznik plażowy okrągły Julia, śr. 160 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisUnikatowy okrągły ręcznik plażowy z różnokolorowej kolekcji HIP. Ręcznik posiada kształt mandali w przyjemnych fioletowo-niebieskich odcieniach. Harmonijny wzór uzupełnia uroczy motyw żółwi. Duży rozmiar dosłownie zakryje Cię całą lub pozwoli na zdobycie więcej miejsca na plaży. Ręcznik jest wykonany z wysokiej jakości bardzo przyjemnej bawełny, która bardzo dobrze chłonie i jest przyjemna w dotyku. okrągły ręcznik z pewnością znajdzie szerokie zastosowanie. Możesz go zabrać na plażę, basen czy korzystać z niego w domu. Ponadto można go użyć zamiast koca.  
 
 
Bardzo dobre jakościowo ręczniki kąpielowe HIP ze studia holenderskich projektantów Müller Textile na pewno zachwycą wszystkich miłośników żywych kolorów i różnorodności designu. Oryginalne motywy są inspirowane przyrodą, do Twojego domu wniosą nutę egzotyki. Nie bez znaczenia kolekcja HIP stała się jedną z najbardziej udanych kolekcji w Europie, która nadal zyskuje coraz więcej zwolenników.

Kolor: mix kolorów
Materiał: 100% bawełna
Rozmiar: 160 cm
Zalecane pranie: 40 °C
 221196
Udostępnij
hip

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć