Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny
 Szukasz wbudowanego kosza do szafki kuchennej z praktycznym i szybkim otwieraniem, aby można było bezzwłocznie wyrzucić śmieci? Kosz Tower otwiera się automatycznie w tym samym czasie, co kosz wysuwany, dzięki czemu jego obsługa jest higieniczna - nie trzeba nawet dotykać pokrywy kosza. Posiada prosty system, który umieszcza się na dnie tradycyjnej szafki kuchennej z drzwiczkami. Można go łatwo zamontować samodzielnie, wkręcając cztery śruby i gotowe. Kosz wysuwa się na prowadnicach wykonanych z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego. Wyjmowany pojemnik wewnętrzny z rączką umożliwia opróżnienie pojemnika bezpośrednio przez wysunięcie z korpusu kosza. System zamykania eliminuje rozprzestrzenianie się zapachów, które czasami mogą być naprawdę irytujące. Nadaje się również do mniejszych kuchni, zwłaszcza w wąskich szafkach.
0,0 0
262

Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny

Nowość
Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny

Elletipi Wbudowany kosz na śmieci TOWER 17 l, srebrny

Dostępność: Wyprzedano

OpisSzukasz wbudowanego kosza do szafki kuchennej z praktycznym i szybkim otwieraniem, aby można było bezzwłocznie wyrzucić śmieci? Kosz Tower otwiera się automatycznie w tym samym czasie, co kosz wysuwany, dzięki czemu jego obsługa jest higieniczna - nie trzeba nawet dotykać pokrywy kosza.

Posiada prosty system, który umieszcza się na dnie tradycyjnej szafki kuchennej z drzwiczkami. Można go łatwo zamontować samodzielnie, wkręcając cztery śruby i gotowe. Kosz wysuwa się na prowadnicach wykonanych z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego.

Wyjmowany pojemnik wewnętrzny z rączką umożliwia opróżnienie pojemnika bezpośrednio przez wysunięcie z korpusu kosza. System zamykania eliminuje rozprzestrzenianie się zapachów, które czasami mogą być naprawdę irytujące. Nadaje się również do mniejszych kuchni, zwłaszcza w wąskich szafkach.

Specyfikacje

Głębokość: 41 cm
Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne + aluminium
Objętość: 17 l
Szerokość: 25 cm
Wysokość: 40 cm

Numer katalogowy:

 132819
Udostępnij
elletipi

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć