Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

4Home korzystny zestaw mop i ściągaczka do okien 4Home korzystny zestaw mop i ściągaczka do okien
Korzystny zestaw dwóch praktycznych pomocników ułatwiających sprzątanie. Zestaw składa się z Easy Quick Spray oraz ściągaczki do okien z dozownikiem.Mop świetnie nadaje się do szybkiego usuwania drobnych zanieczyszczeń i rozlanej cieczy. Pojemnik ze spryskiwaczem obsługuje się w łatwy sposób bezpośrednio na rękojeści – już żadne zginanie się i ból pleców. Nakładka z mikrowłókna jest umocowana za pomocą rzepa, dlatego można ją szybko zdjąć oraz prać w pralce w temperaturze 60°C. Dzięki giętkiej głowicy można z łatwością dostać się do trudniej dostępnych miejsc. Nakładka jest dostępna pod numerem katalogowym: 802006.Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem oraz nakładką z mikrowłókna wykona za Ciebie pracę w trzech prostych krokach. Za pomocą spryskiwacza spryskasz detergentem szybę, nakładką umyjesz, a ściągaczką usuniesz wodę. Nakładkę z mikrowłókna można prać w pralce w temperaturze 60°C. Pojemnik na detergent oraz rękojeść są wykonane z tworzywa sztucznego, myjka z mikrowłókna, a ściągaczka z aluminium i gumy. Nakładka jest dostępna pod numerem katalogowym 802010.Rozmiary i specyfikacje: głowica mopa: 40 x 13 cm objętość pojemnika mopa: 350 ml objętość pojemnika ściągaczki: 250 ml szerokość ściągaczki: 19 cm
4,0 1407
95

4Home korzystny zestaw mop i ściągaczka do okien

Korzystny komplet
4Home korzystny zestaw mop i ściągaczka do okien 4Home korzystny zestaw mop i ściągaczka do okien

4Home korzystny zestaw mop i ściągaczka do okien

Dostępność: Wyprzedano

OpisKorzystny zestaw dwóch praktycznych pomocników ułatwiających sprzątanie. Zestaw składa się z Easy Quick Spray oraz ściągaczki do okien z dozownikiem.
 
Mop świetnie nadaje się do szybkiego usuwania drobnych zanieczyszczeń i rozlanej cieczy. Pojemnik ze spryskiwaczem obsługuje się w łatwy sposób bezpośrednio na rękojeści – już żadne zginanie się i ból pleców. Nakładka z mikrowłókna jest umocowana za pomocą rzepa, dlatego można ją szybko zdjąć oraz prać w pralce w temperaturze 60°C. Dzięki giętkiej głowicy można z łatwością dostać się do trudniej dostępnych miejsc. Nakładka jest dostępna pod numerem katalogowym: 802006.
 
Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem oraz nakładką z mikrowłókna wykona za Ciebie pracę w trzech prostych krokach. Za pomocą spryskiwacza spryskasz detergentem szybę, nakładką umyjesz, a ściągaczką usuniesz wodę. Nakładkę z mikrowłókna można prać w pralce w temperaturze 60°C. Pojemnik na detergent oraz rękojeść są wykonane z tworzywa sztucznego, myjka z mikrowłókna, a ściągaczka z aluminium i gumy. Nakładka jest dostępna pod numerem katalogowym 802010.
 
Rozmiary i specyfikacje:
  • głowica mopa: 40 x 13 cm
  • objętość pojemnika mopa: 350 ml
  • objętość pojemnika ściągaczki: 250 ml
  • szerokość ściągaczki: 19 cm

Specyfikacje

Kolor: zielony
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne

Numer katalogowy:

 802126
Udostępnij
a4home

Ocena

4,0 (1407 ocena)
95 % klientów poleca
34 opinii

Pytania

Ten produkt ma 12 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć