Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Soenhle Cyfrowa waga kuchenna Page Profi 200
Numer katalogowy:
118452Opis
- gładka szklana platforma do ważenia
- duży podświetlony wyświetlacz LCD (22 mm)
- funkcja stopniowego ważenia
-
możliwość przełączania g / Ib
- zakres ważenia max. 15 kg
- dokładność ważenia 1 g
- możliwość zawieszenia
- dziecięca blokada osłony baterii
- 3x bateria AAA 1,5 V, baterie w zestawie
- materiał: plastik / bezpieczne szkło / stal nierdzewna
- sensor dotyku z dwoma czujnikami
Parametry
| Marka: |
Soehnle
|
| Długość: | 24 cm |
| Kolor: | srebrny |
| Materiał: | nierdzewny + szkło |
| Nośność: | 5 kg |
| Rodzaj: | cyfrowy |
| Szerokość: | 17,5 cm |
| Wysokość: | 1,6 cm |
| Wyświetlacz LCD: | tak |