Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Wbudowany kosz na śmieci 10 l Simplehuman Wbudowany kosz na śmieci 10 l
 Kosz na śmieci, który jest łatwo dostępny, ale praktycznie niewidoczny dla gości w kuchni. To kosz na śmieci Simplehuman, który z łatwością zmieści się w szafce kuchennej.   Kosz posiada stalową ramę, w której się trzyma, a którą można łatwo przymocować do wewnętrznej strony drzwi za pomocą jednej śruby. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest widoczny w kuchni, a mimo to jest zawsze pod ręką. Kosz można całkowicie wyjąć z ramy. Ułatwi to wyrzucanie śmieci i czyszczenie kosza.   Simplehuman stosuje materiały najwyższej klasy wraz z innowacyjnymi procedurami produkcji. Dlatego ten model kosza jest objęty 5-letnią gwarancją.   Simplehuman produkuje własne worki na śmieci. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe do wyjęcia z kosza. Worki, które pasują dokładnie do tego kosza, znajdziesz pod literą R (10 l) nr do zamówienia 802920 i 802930.
4,5 6
189

Simplehuman Wbudowany kosz na śmieci 10 l

Simplehuman Wbudowany kosz na śmieci 10 l

Dostępność: Wyprzedano

OpisKosz na śmieci, który jest łatwo dostępny, ale praktycznie niewidoczny dla gości w kuchni. To kosz na śmieci Simplehuman, który z łatwością zmieści się w szafce kuchennej.
 
Kosz posiada stalową ramę, w której się trzyma, a którą można łatwo przymocować do wewnętrznej strony drzwi za pomocą jednej śruby. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest widoczny w kuchni, a mimo to jest zawsze pod ręką. Kosz można całkowicie wyjąć z ramy. Ułatwi to wyrzucanie śmieci i czyszczenie kosza.
 
Simplehuman stosuje materiały najwyższej klasy wraz z innowacyjnymi procedurami produkcji. Dlatego ten model kosza jest objęty 5-letnią gwarancją.
 
Simplehuman produkuje własne worki na śmieci. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe do wyjęcia z kosza. Worki, które pasują dokładnie do tego kosza, znajdziesz pod literą R (10 l) nr do zamówienia 802920 i 802930.

Specyfikacje

Głębokość: 22 cm
Kolor: czarny
Materiał: stal
Objętość: 10 l
Szerokość: 29,7 cm
Waga: 1,3 kg
Wysokość: 36,3 cm

Numer katalogowy:

 802931
Udostępnij
simplehuman

Ocena

4,5 (6 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć