Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Wąski pedałowy kosz na śmieci 40 l, czarny Simplehuman Wąski pedałowy kosz na śmieci 40 l, czarny
 Wąski wysoki kosz plastikowy to odpowiedni dodatek do niemal każdego wnętrza Zwłaszcza jeśli szukasz sposobu na pozbycie się większej ilości odpadów. Ten kosz na śmieci Simplehuman ma dużą pojemność aż czterdziestu litrów.   Dzięki zastosowanej opatentowanej technologii zamykanie pokrywy kosza jest całkowicie bezgłośne. Po zwolnieniu pedału pokrywa jest opuszczana bardzo powoli, aż do delikatnego kliknięcia. To już koniec z hałaśliwym uderzaniem pokrywą kosza na śmieci. Pokrywa tego kosza na śmieci jest bardzo łatwa do zabezpieczenia. W ten sposób śmieci są bezpieczne przed ciekawskimi zwierzętami i nieostrożnymi dziećmi.   Kosz zaprojektowano tak, by zmieścił się nawet w najwęższych miejscach. Czarny kolor nie będzie zbytnio widoczny we wnętrzu, kosz można dzięki temu łatwo schować we wnętrzu. Posiada wbudowane kółka ułatwiające przesuwanie kosza z miejsca na miejsce. Simplehuman produkuje własne worki na śmieci. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe do wyjęcia z kosza.   Worki, które pasują dokładnie do tego kosza, znajdziesz pod literą K (35-45 l) nr do zamówienia 802916 i 802926.
4,5 8
359

Simplehuman Wąski pedałowy kosz na śmieci 40 l, czarny

Simplehuman Wąski pedałowy kosz na śmieci 40 l, czarny

Dostępność: Wyprzedano

OpisWąski wysoki kosz plastikowy to odpowiedni dodatek do niemal każdego wnętrza Zwłaszcza jeśli szukasz sposobu na pozbycie się większej ilości odpadów. Ten kosz na śmieci Simplehuman ma dużą pojemność aż czterdziestu litrów.
 
Dzięki zastosowanej opatentowanej technologii zamykanie pokrywy kosza jest całkowicie bezgłośne. Po zwolnieniu pedału pokrywa jest opuszczana bardzo powoli, aż do delikatnego kliknięcia. To już koniec z hałaśliwym uderzaniem pokrywą kosza na śmieci. Pokrywa tego kosza na śmieci jest bardzo łatwa do zabezpieczenia. W ten sposób śmieci są bezpieczne przed ciekawskimi zwierzętami i nieostrożnymi dziećmi.
 
Kosz zaprojektowano tak, by zmieścił się nawet w najwęższych miejscach. Czarny kolor nie będzie zbytnio widoczny we wnętrzu, kosz można dzięki temu łatwo schować we wnętrzu. Posiada wbudowane kółka ułatwiające przesuwanie kosza z miejsca na miejsce. Simplehuman produkuje własne worki na śmieci. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe do wyjęcia z kosza.
 
Worki, które pasują dokładnie do tego kosza, znajdziesz pod literą K (35-45 l) nr do zamówienia 802916 i 802926.

Specyfikacje

Głębokość: 49 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 40 l
Szerokość: 26 cm
Waga: 2,9 kg
Wysokość: 64 cm

Numer katalogowy:

 802939
Udostępnij
simplehuman

Ocena

4,5 (8 ocena)
100 % klientów poleca
2 opinia

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć