Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary
 Kosz na śmieci, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Jej zaletą jest prosta tylna ściana, dzięki czemu można go ustawić blisko ściany. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku. Dzięki zastosowanej opatentowanej technologii zamykanie pokrywy kosza jest całkowicie bezgłośne. Po zwolnieniu pedału pokrywa jest opuszczana bardzo powoli, aż do delikatnego kliknięcia.   To już koniec z hałaśliwym uderzaniem pokrywą kosza na śmieci. Pokrywa tego kosza na śmieci jest bardzo łatwa do zabezpieczenia. W ten sposób śmieci są bezpieczne przed ciekawskimi zwierzętami i nieostrożnymi dziećmi. Specyficzny półokrągły kształt kosza nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Szary kolor nie będzie zbytnio widoczny we wnętrzu, kosz można dzięki temu łatwo schować we wnętrzu. Dzięki dużej objętości kosz nadaje się do dużych gospodarstw domowych i innych przestrzeni.   Pokrywa pozostaje otwarta tak długo, jak chcesz. Jeśli musisz ciągle coś wyrzucać i za każdym razem otwierać pokrywę, ten kosz na śmieci zachwyci Cię.Kosz wyposażony jest w zderzak w tylnej części, aby zapobiec uszkodzeniu ściany, przy której stoi kosz. Simplehuman stosuje materiały najwyższej klasy wraz z innowacyjnymi procedurami produkcji. Dlatego ten model kosza jest objęty 5-letnią gwarancją. Simplehuman produkuje własne worki na śmieci. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe do wyjęcia z kosza. Worki, które pasują dokładnie do tego kosza, znajdziesz pod literą P (50-60 l)nr do zamówienia 802919 i 802929.
0,0 0
329

Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary

Zniżka -9%
Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary

Simplehuman Pedałowy kosz na śmieci 50 l, szary

Pierwotnie: 361,99 zł | Zniżka: 32,99 zł 329,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 329,00 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: czwartek 29. 02. 2024
Uzyskasz 95 Przyjemniaczków

OpisKosz na śmieci, który sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Jej zaletą jest prosta tylna ściana, dzięki czemu można go ustawić blisko ściany. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku. Dzięki zastosowanej opatentowanej technologii zamykanie pokrywy kosza jest całkowicie bezgłośne. Po zwolnieniu pedału pokrywa jest opuszczana bardzo powoli, aż do delikatnego kliknięcia.
 
To już koniec z hałaśliwym uderzaniem pokrywą kosza na śmieci. Pokrywa tego kosza na śmieci jest bardzo łatwa do zabezpieczenia. W ten sposób śmieci są bezpieczne przed ciekawskimi zwierzętami i nieostrożnymi dziećmi. Specyficzny półokrągły kształt kosza nadaje się do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Szary kolor nie będzie zbytnio widoczny we wnętrzu, kosz można dzięki temu łatwo schować we wnętrzu. Dzięki dużej objętości kosz nadaje się do dużych gospodarstw domowych i innych przestrzeni.
 
Pokrywa pozostaje otwarta tak długo, jak chcesz. Jeśli musisz ciągle coś wyrzucać i za każdym razem otwierać pokrywę, ten kosz na śmieci zachwyci Cię.Kosz wyposażony jest w zderzak w tylnej części, aby zapobiec uszkodzeniu ściany, przy której stoi kosz.
Simplehuman stosuje materiały najwyższej klasy wraz z innowacyjnymi procedurami produkcji. Dlatego ten model kosza jest objęty 5-letnią gwarancją.
Simplehuman produkuje własne worki na śmieci. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i są łatwe do wyjęcia z kosza. Worki, które pasują dokładnie do tego kosza, znajdziesz pod literą P (50-60 l)nr do zamówienia 802919 i 802929.

Specyfikacje

Głębokość: 35,5 cm
Kolor: odcienie szarości
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 50 l
Szerokość: 48 cm
Waga: 3,1 kg
Wysokość: 67,3 cm

Numer katalogowy:

 802935
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.