Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Roleta Thermo biały, 42 x 150 cm Roleta Thermo biały, 42 x 150 cm
 Rolety THERMO potrafią wnieść do pomieszczeni doskonały efekt zaciemnienia i ochrony przed światłem z zewnątrz. Jest to specjalna tkanina termoizolacyjna o strukturze plastra miodu. Dzięki zewnętrznej srebrnej warstwie rolety odbijają ciepło i nie przegrzewają pomieszczenia, przy nagrzaniu okna do 60°C temperatura w pomieszczeniu wzrośnie tylko o 2°C. Grubość rolety to 25mm. Rolety w dowolnym kolorze odbijają 70% słońca.   Montaż rolety THERMO jest bardzo prosty, bez potrzeby wiercenia w ramie okna. W prosty sposób zawiesza się ją na skrzydło okienne. W mechanizmie sterowania znajdują się również otwory umożliwiające montaż na ścianie lub suficie. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który należy w zależności od potrzeby umieścić po stronie lewej lub prawej.   Tkaniny z serii THERMO nie przepuszczają światła - zapewniają pełne zaciemnienie.
3,5 1
43

Roleta Thermo biały, 42 x 150 cm

Roleta Thermo biały, 42 x 150 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisRolety THERMO potrafią wnieść do pomieszczeni doskonały efekt zaciemnienia i ochrony przed światłem z zewnątrz. Jest to specjalna tkanina termoizolacyjna o strukturze plastra miodu. Dzięki zewnętrznej srebrnej warstwie rolety odbijają ciepło i nie przegrzewają pomieszczenia, przy nagrzaniu okna do 60°C temperatura w pomieszczeniu wzrośnie tylko o 2°C. Grubość rolety to 25mm. Rolety w dowolnym kolorze odbijają 70% słońca.
 
Montaż rolety THERMO jest bardzo prosty, bez potrzeby wiercenia w ramie okna. W prosty sposób zawiesza się ją na skrzydło okienne. W mechanizmie sterowania znajdują się również otwory umożliwiające montaż na ścianie lub suficie. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który należy w zależności od potrzeby umieścić po stronie lewej lub prawej.
 
Tkaniny z serii THERMO nie przepuszczają światła - zapewniają pełne zaciemnienie.

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: 42 x 150 cm

Numer katalogowy:

 230906
Udostępnij

Ocena

3,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć