Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Poduszka Minionki Bob, 40 cm
Numer katalogowy:
202073Opis
Parametry
| Marka: |
Jerry Fabrics
|
| Bohater: | Minionki |
| Kolor: | żółty |
| Materiał powierzchni tkaniny: | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia: | włókno puste |
| Rodzaj zapięcia: | nie |
| Rozmiary poduszki: | 40 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Zalecane pranie: | 30 °C |