Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 02. 04. 2026
Poduszka Masza i Niedźwiedź W lesie, 40 x 40 cm
Poduszka Masza i Niedźwiedź W lesie, 40 x 40 cm
Numer katalogowy:
222937Opis
Pozwól swoim dzieciom przeżywać wesołe przygody z ich ulubionymi bohaterami. Dzieci wykorzystają poduszkę jako najlepszego towarzysza podczas długich podróży lub po prostu do wygodnego odpoczynku. Poduszka stanie się również stylowym dodatkiem do pokoju dziecięcego.
Parametry
| Marka: |
Jerry Fabrics
|
| Bohater: | Masza i niedźwiedź |
| Kolor: | mix kolorów |
| Materiał powierzchni tkaniny: | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia: | włókno puste |
| Rodzaj zapięcia: | nie |
| Rozmiary: | 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki: | 40 x 40 cm |
| Zalecane pranie: | 30 °C |