Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm
 Ten kompostownik będzie idealnym towarzyszem dla początkujących entuzjastów zrównoważonego stylu życia. Jest to wewnętrzny pojemnik, w którym żyją dżdżownice zamieniające resztki roślinne z gospodarstw domowych w wermikompost i płynny nawóz. Otrzymasz wysokiej jakości w 100% organiczny nawóz do uprawy roślin w pomieszczeniach i na zewnątrz. Kompostownik zaskoczy Cię kompaktowymi rozmiarami, nawet w najmniejszej kuchni znajdziesz dla niego miejsce. Wykonany jest z materiału pochodzącego z recyklingu, więc jego naturalną właściwością jest niewielka niestabilność koloru. Opakowanie zawiera dwa poziomy kompostujące o pojemności 15 l. Pojemność zbiornika do płynnego nawozu 2 l.
5,0 2
304

Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm

Zniżka -21%
Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm

Plastia Vermikompostownik Economy zielony, 38 x 38 x 38 cm

2 ocena
Pierwotnie: 384,99 zł | Zniżka: 81,00 zł 303,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 303,99 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 104 Przyjemniaczków

OpisTen kompostownik będzie idealnym towarzyszem dla początkujących entuzjastów zrównoważonego stylu życia. Jest to wewnętrzny pojemnik, w którym żyją dżdżownice zamieniające resztki roślinne z gospodarstw domowych w wermikompost i płynny nawóz. Otrzymasz wysokiej jakości w 100% organiczny nawóz do uprawy roślin w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Kompostownik zaskoczy Cię kompaktowymi rozmiarami, nawet w najmniejszej kuchni znajdziesz dla niego miejsce. Wykonany jest z materiału pochodzącego z recyklingu, więc jego naturalną właściwością jest niewielka niestabilność koloru.

Opakowanie zawiera dwa poziomy kompostujące o pojemności 15 l. Pojemność zbiornika do płynnego nawozu 2 l.

Specyfikacje

Głębokość: 38 cm
Kolor: odcienie zieleni
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 38 cm
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 695867
Udostępnij
plastia

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć