Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski
Piłka gimnastyczna jest idealna do treningu równowagi, pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystywana jest w terapii rehabilitacyjnej, fitness lub do codziennych ćwiczeń ogólnorozwojowych.Piłka została zaprojektowana w celu wzmocnienia mięśni pleców i brzucha, mięśni nóg i pośladków, poprawy kondycji i koordynacji. Pomaga poprawić równowagę, siłę i ruchomość stawów. Pozwala ćwiczyć w wygodnej pozycji siedzącej, stojącej lub leżącej.Dzięki materiałowi PVC piłka charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością. W zestawie znajduje się pompka.Ta 65-centymetrowa piłka przeznaczona jest dla osób o wzroście 165-175 cm.
0,0 0
50

Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski

Nowość
Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski

Piłka gimnastyczna 65 cm z pompką, niebieski

49,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 05. 2024
Uzyskasz 19 Przyjemniaczków

OpisPiłka gimnastyczna jest idealna do treningu równowagi, pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystywana jest w terapii rehabilitacyjnej, fitness lub do codziennych ćwiczeń ogólnorozwojowych.
Piłka została zaprojektowana w celu wzmocnienia mięśni pleców i brzucha, mięśni nóg i pośladków, poprawy kondycji i koordynacji. Pomaga poprawić równowagę, siłę i ruchomość stawów. Pozwala ćwiczyć w wygodnej pozycji siedzącej, stojącej lub leżącej.
Dzięki materiałowi PVC piłka charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością. W zestawie znajduje się pompka.
Ta 65-centymetrowa piłka przeznaczona jest dla osób o wzroście 165-175 cm.

Specyfikacje

Kolor: niebieski
Materiał: PCV
Nośność: 90 kg
Średnica: 65 cm

Numer katalogowy:

 807346
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.