Orion Forma ceramiczna z pokrywą na chleb 33 x 16 cm Orion Forma ceramiczna z pokrywą na chleb 33 x 16 cm
Forma ceramiczna na chleb z pokrywą z warstwą wewnętrznego szkliwa to produkt wysokiej jakości z materiału naturalnego. Ceramika doskonale utrzymuje ciepło, dlatego pieczenie w niej jest bardzo ergonomiczne. Naczynia z ceramiki mają długą żywotność, a przy prawidłowej obsłudze mogą wytrzymać przez długie lata. Należy jednak przestrzegać pewnych zasad ich użytkowania.Produkt charakteryzuje się bardzo dużym naprężeniem, z tego powodu nie toleruje natychmiastowych gwałtownych zmian temperatury - szoku cieplnego. Między formą a samym dnem piekarnika musi być zapewniony przepływ powietrza, przy czym forma powinna być zawsze umieszczona na kratce. Należy najpierw włożyć zimną formę do zimnego piekarnika, który dopiero wówczas powinien zostać włączony. Gorącej formy po wyjęciu z piekarnika nigdy nie należy umieszczać na elementach metalowych, kamieniach, kafelkach - zawsze tylko i wyłącznie na drewnianą podkładkę. Wymiary: 27/33x16 cm, wys. 9,5/14,5 cm.Forma jest odpowiednia do piekarnika gazowego, elektrycznego lub z termoobiegiem, temeratura max do 280°C. Utrzymywanie czystości za pomocą szczotki i gorącej wody, soli lub octu w przypadku większych zabrudzeń. Nie należy stosować środków chemicznych.
4,0 35
74

Orion Forma ceramiczna z pokrywą na chleb 33 x 16 cm

Zniżka -12%
Orion Forma ceramiczna z pokrywą na chleb 33 x 16 cm Orion Forma ceramiczna z pokrywą na chleb 33 x 16 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 26 klientów

Orion Forma ceramiczna z pokrywą na chleb 33 x 16 cm

35 ocena
Pierwotnie: 83,99 zł | Zniżka: 10,00 zł 73,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 27 Przyjemniaczków

OpisForma ceramiczna na chleb z pokrywą z warstwą wewnętrznego szkliwa to produkt wysokiej jakości z materiału naturalnego. Ceramika doskonale utrzymuje ciepło, dlatego pieczenie w niej jest bardzo ergonomiczne. Naczynia z ceramiki mają długą żywotność, a przy prawidłowej obsłudze mogą wytrzymać przez długie lata. Należy jednak przestrzegać pewnych zasad ich użytkowania.
 
Produkt charakteryzuje się bardzo dużym naprężeniem, z tego powodu nie toleruje natychmiastowych gwałtownych zmian temperatury - szoku cieplnego. Między formą a samym dnem piekarnika musi być zapewniony przepływ powietrza, przy czym forma powinna być zawsze umieszczona na kratce. Należy najpierw włożyć zimną formę do zimnego piekarnika, który dopiero wówczas powinien zostać włączony. Gorącej formy po wyjęciu z piekarnika nigdy nie należy umieszczać na elementach metalowych, kamieniach, kafelkach - zawsze tylko i wyłącznie na drewnianą podkładkę. Wymiary: 27/33x16 cm, wys. 9,5/14,5 cm.
 
Forma jest odpowiednia do piekarnika gazowego, elektrycznego lub z termoobiegiem, temeratura max do 280°C. Utrzymywanie czystości za pomocą szczotki i gorącej wody, soli lub octu w przypadku większych zabrudzeń. Nie należy stosować środków chemicznych.

Specyfikacje

Kolor: odcienie brązowego
Materiał: ceramika
Objętość: 2,7 l
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 115661
Udostępnij
orion

Ocena

4,0 (35 ocena)
88 % klientów poleca
2 opinia

Pytania

Ten produkt ma 4 pytania

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć