Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava OH-11 A grzejnik olejowy 11-żeberkowy Orava OH-11 A grzejnik olejowy 11-żeberkowy
Grzejnik olejowy pomoże ogrzać pomieszczenie podczas chłodnych dni. Urządzenie posiada trzy stopnie mocy: 1000 W, 1500 W i 2500 W.Płynna regulacja termostatu umożliwia ustawienie i utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Wbudowany termowentylator 400 W pomoże skierować ciepło w żądanym kierunku. Ponadto nie brakuje ochrony przeciw przegrzaniu czy sygnalizacji świetlnej pracy. Przemieszczanie grzejnika ułatwiają cztery kółka oraz uchwyt, przewód zasilający nawiniesz w wyznaczonym do tego miejscu.
4,0 13
422

Orava OH-11 A grzejnik olejowy 11-żeberkowy

Orava OH-11 A grzejnik olejowy 11-żeberkowy

13 ocena
421,70 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 419,00 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 91 Przyjemniaczków

OpisGrzejnik olejowy pomoże ogrzać pomieszczenie podczas chłodnych dni. Urządzenie posiada trzy stopnie mocy: 1000 W, 1500 W i 2500 W.
 
Płynna regulacja termostatu umożliwia ustawienie i utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Wbudowany termowentylator 400 W pomoże skierować ciepło w żądanym kierunku. Ponadto nie brakuje ochrony przeciw przegrzaniu czy sygnalizacji świetlnej pracy. Przemieszczanie grzejnika ułatwiają cztery kółka oraz uchwyt, przewód zasilający nawiniesz w wyznaczonym do tego miejscu.

Specyfikacje

Głębokość: 23 cm
Kolor: biały
Pobór mocy: 2500 W
Szerokość: 51 cm
Waga: 11,3 kg
Wysokość: 63 cm

Numer katalogowy:

 108516
Udostępnij
orava

Ocena

4,0 (13 ocena)
92 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć