Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały
 Wyobraź sobie radość z powrotu do przytulnego i ciepłego domu. Urządzenie zostało stworzone z myślą o pomieszczeniach o powierzchni od 11 do 15 metrów kwadratowych. W jego konstrukcji zastosowano bezpieczny stalowy panel jako front urządzenia, nadając mu niepowtarzalny wygląd, dlatego panele grzewcze MILL są hitem sprzedażowym tej norweskiej firmy. Prosty, ale elegancki design. Panel grzewczy posiada ekskluzywny, nowoczesny i bezpieczny front, który idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Stylowy panel grzewczy zapewnia również komfortową temperaturę otoczenia i może być bezpiecznie używany bez nadzoru. Można nim łatwo sterować zdalnie za pomocą aplikacji. Posiada funkcję ogrzewania predykcyjnego, kalibrację temperatury oraz blokadę zabezpieczającą przed dziećmi. Posiada 10 regulowanych ustawień temperatury. Panel jest energooszczędny. Zastosowanie aluminiowego elementu grzejnego pozwoliło na uzyskanie wysokiej sprawności urządzenia przy zachowaniu bezpiecznej dla dotyku temperatury obudowy. Gdy czujnik wykryje nagły spadek temperatury w pomieszczeniu, na przykład podczas wietrzenia, grzejnik automatycznie się wyłączy, aby zaoszczędzić energię w Twoim domu. Po 15 minutach włączy się ponownie. Spełnia wymagania IPX4 strefa 2.
0,0 0
999

Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały

Darmowa wysyłka
Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały

Mill Stalowy grzejnik konwektorowy na ścianę z Wifi 900 W, biały

998,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 998,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 27. 09. 2023
Uzyskasz 400 Przyjemniaczków

OpisWyobraź sobie radość z powrotu do przytulnego i ciepłego domu. Urządzenie zostało stworzone z myślą o pomieszczeniach o powierzchni od 11 do 15 metrów kwadratowych. W jego konstrukcji zastosowano bezpieczny stalowy panel jako front urządzenia, nadając mu niepowtarzalny wygląd, dlatego panele grzewcze MILL są hitem sprzedażowym tej norweskiej firmy.

Prosty, ale elegancki design. Panel grzewczy posiada ekskluzywny, nowoczesny i bezpieczny front, który idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Stylowy panel grzewczy zapewnia również komfortową temperaturę otoczenia i może być bezpiecznie używany bez nadzoru.

Można nim łatwo sterować zdalnie za pomocą aplikacji. Posiada funkcję ogrzewania predykcyjnego, kalibrację temperatury oraz blokadę zabezpieczającą przed dziećmi.

Posiada 10 regulowanych ustawień temperatury. Panel jest energooszczędny. Zastosowanie aluminiowego elementu grzejnego pozwoliło na uzyskanie wysokiej sprawności urządzenia przy zachowaniu bezpiecznej dla dotyku temperatury obudowy. Gdy czujnik wykryje nagły spadek temperatury w pomieszczeniu, na przykład podczas wietrzenia, grzejnik automatycznie się wyłączy, aby zaoszczędzić energię w Twoim domu. Po 15 minutach włączy się ponownie. Spełnia wymagania IPX4 strefa 2.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1,3 m
Głębokość: 8,6 cm
Kolor: biały
Materiał: stal
Pobór mocy: 900 W
Szerokość: 85 cm
Wysokość: 40 cm

Numer katalogowy:

 805200
Udostępnij
mill

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć