Mikov 115-NH-6/AK scyzoryk Praktik, pomarańczowy Mikov 115-NH-6/AK scyzoryk Praktik, pomarańczowy
 Scyzoryk Praktik jest wszechstronnym pomocnikiem. Jego ostrze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420 53-55 HRc. Ergonomiczny kształt trzonka zapewnia bardzo wygodny chwyt. Nóż Praktik został wyposażony w blokadę (linerlock), która zabezpiecza przed niepożądanym ruchem ostrza. Przykładem wykorzystania noża może być krojenie żywności, wykorzystanie na łonie natury, podczas pracy w ogrodzie. Pierścień umożliwia zawieszenie scyzoryka na pasku, zapobiegając jego utracie. Nóż wyposażono w otwieracz do butelek, śrubokręt, rowek do ściągania izolacji przewodów, otwieracz do konserw, małą piłę, korkociąg, szpikulec oraz pierścień.   Firma Mikov ma siedzibę w sercu Czeskiej Szwajcarii, w mieście Mikulášovice. Jest tradycyjny, uznawanym na całym świecie producentem noży, nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła nożowego z 1794 roku.
0,0 0
123

Mikov 115-NH-6/AK scyzoryk Praktik, pomarańczowy

Mikov 115-NH-6/AK scyzoryk Praktik, pomarańczowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisScyzoryk Praktik jest wszechstronnym pomocnikiem. Jego ostrze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420 53-55 HRc. Ergonomiczny kształt trzonka zapewnia bardzo wygodny chwyt. Nóż Praktik został wyposażony w blokadę (linerlock), która zabezpiecza przed niepożądanym ruchem ostrza. Przykładem wykorzystania noża może być krojenie żywności, wykorzystanie na łonie natury, podczas pracy w ogrodzie. Pierścień umożliwia zawieszenie scyzoryka na pasku, zapobiegając jego utracie. Nóż wyposażono w otwieracz do butelek, śrubokręt, rowek do ściągania izolacji przewodów, otwieracz do konserw, małą piłę, korkociąg, szpikulec oraz pierścień.
 
Firma Mikov ma siedzibę w sercu Czeskiej Szwajcarii, w mieście Mikulášovice. Jest tradycyjny, uznawanym na całym świecie producentem noży, nawiązuje do tradycyjnego rzemiosła nożowego z 1794 roku.

Długość: 11 cm
Długość ostrza: 9 cm
Kolor: odcienie pomarańczowego
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Szerokość: 1,5 cm
Waga: 0,15 kg
 117554
Udostępnij
mikov

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć