Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm
 Tasak z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z rączką z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego docenisz na przykład podczas porcjowania kurczaka, żeberek, boczku i dużych kawałków mięsa. W porównaniu do noży jest dostosowany również do cięcia mięsa i kości - jego ogólna konstrukcja jest znacznie cięższa, co pozwala na zastosowanie większej energii kinetycznej. Pomoże to przeciąć grubsze, żylaste części mięsa i kości, z wyjątkiem oczywiście dużych kości udowych. Tasak o długości 18 cm może być również używany do krojenia warzyw na drobne kawałki (poprzez dociśnięcie drugą ręką tępej strony ostrza i krojenie kołyszącym ruchem), podczas tarcia kapusty i innych warzyw, np. podczas przygotowywania dań kuchni azjatyckiej. Jest łatwy do naostrzenia i można go również myć w zmywarce, po umyciu należy go dobrze osuszyć. Częste używanie zmywarki prowadzi do stopniowego tępienia ostrza.
0,0 0
68

Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm

Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 8 klientów

Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm

67,99 zł  z VAT Gwarancja doręczenia do
Świąt Bożego Narodzenia
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: czwartek 09. 12. 2021  
Uzyskasz 31 Przyjemniaczków

OpisTasak z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z rączką z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego docenisz na przykład podczas porcjowania kurczaka, żeberek, boczku i dużych kawałków mięsa. W porównaniu do noży jest dostosowany również do cięcia mięsa i kości - jego ogólna konstrukcja jest znacznie cięższa, co pozwala na zastosowanie większej energii kinetycznej. Pomoże to przeciąć grubsze, żylaste części mięsa i kości, z wyjątkiem oczywiście dużych kości udowych.
Tasak o długości 18 cm może być również używany do krojenia warzyw na drobne kawałki (poprzez dociśnięcie drugą ręką tępej strony ostrza i krojenie kołyszącym ruchem), podczas tarcia kapusty i innych warzyw, np. podczas przygotowywania dań kuchni azjatyckiej.
Jest łatwy do naostrzenia i można go również myć w zmywarce, po umyciu należy go dobrze osuszyć. Częste używanie zmywarki prowadzi do stopniowego tępienia ostrza.

Specyfikacje

Długość: 32 cm
Długość ostrza: 18 cm
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Waga: 0,47 kg
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 124405
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć