Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm
 Tasak z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z rączką z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego docenisz na przykład podczas porcjowania kurczaka, żeberek, boczku i dużych kawałków mięsa. W porównaniu do noży jest dostosowany również do cięcia mięsa i kości - jego ogólna konstrukcja jest znacznie cięższa, co pozwala na zastosowanie większej energii kinetycznej. Pomoże to przeciąć grubsze, żylaste części mięsa i kości, z wyjątkiem oczywiście dużych kości udowych. Tasak o długości 18 cm może być również używany do krojenia warzyw na drobne kawałki (poprzez dociśnięcie drugą ręką tępej strony ostrza i krojenie kołyszącym ruchem), podczas tarcia kapusty i innych warzyw, np. podczas przygotowywania dań kuchni azjatyckiej. Jest łatwy do naostrzenia i można go również myć w zmywarce, po umyciu należy go dobrze osuszyć. Częste używanie zmywarki prowadzi do stopniowego tępienia ostrza.
4,5 9
76

Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm

Orion Tasak stal nierdzewna, 18 cm

9 ocena
75,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 27. 09. 2023
Uzyskasz 39 Przyjemniaczków

OpisTasak z wysokiej jakości stali nierdzewnej, z rączką z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego docenisz na przykład podczas porcjowania kurczaka, żeberek, boczku i dużych kawałków mięsa. W porównaniu do noży jest dostosowany również do cięcia mięsa i kości - jego ogólna konstrukcja jest znacznie cięższa, co pozwala na zastosowanie większej energii kinetycznej. Pomoże to przeciąć grubsze, żylaste części mięsa i kości, z wyjątkiem oczywiście dużych kości udowych.
Tasak o długości 18 cm może być również używany do krojenia warzyw na drobne kawałki (poprzez dociśnięcie drugą ręką tępej strony ostrza i krojenie kołyszącym ruchem), podczas tarcia kapusty i innych warzyw, np. podczas przygotowywania dań kuchni azjatyckiej.
Jest łatwy do naostrzenia i można go również myć w zmywarce, po umyciu należy go dobrze osuszyć. Częste używanie zmywarki prowadzi do stopniowego tępienia ostrza.

Specyfikacje

Długość: 32 cm
Długość ostrza: 18 cm
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Waga: 0,47 kg
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 124405
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (9 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć