Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Season pojemniki do przypraw na stojaku obrotowym, 8 szt. Tescoma Season pojemniki do przypraw na stojaku obrotowym, 8 szt.
Luksusowy zestaw doskonały do przechowywania przypraw na kuchennym blacie, w szafkach lub na stole. Przyprawy są ułożone przejrzyście. Stojak posiada duże uchwyty ułatwiające przenoszenie. Pojemniki są uniwersalne, dostarczane z 8 wieczkami do mielonych przypraw oraz 8 zamiennymi wieczkami do przypraw w całości. Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości odpornego szkła, a wieczka z wytrzymałego plastiku. Szklane pojemniki, wieczka i zamknięcia można myć w zmywarce. Stojak należy czyścić wilgotną szmatką. Gwarancja 3- letnia.
4,5 28
169