Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

LOCKnLOCK Pojemnik prostokątny "EASY MATCH", 5,8 l LOCKnLOCK Pojemnik prostokątny "EASY MATCH", 5,8 l
 Pojemniki LOCKnLOCK "Easy Match" prostokątne to bezpieczne i funkcjonalne pojemniki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i odporne na wysokie temperatury. Pojemniki te są w 100% hermetyczne, dzięki czemu zapewniają długotrwałą świeżość przechowywanej żywności, a także doskonale zachowują zapach (aromat). Cztery ruchome „klipsy” mocujące pokrywę są odporne na zużycie. Pojemniki mają specjalnie zaprojektowane dno zewnętrzne, dzięki czemu mogą bezpiecznie stać jeden na drugim i nie zsuwać się. Pojemniki można używać w lodówce, kuchence mikrofalowej, w zamrażalce i zmywarce do naczyń. Pojemniki przeszły rygorystyczne testy higieniczne i spełniają najsurowsze przepisy.
0,0 0
54

LOCKnLOCK Pojemnik prostokątny "EASY MATCH", 5,8 l

LOCKnLOCK Pojemnik prostokątny "EASY MATCH", 5,8 l

Dostępność: Wyprzedano

OpisPojemniki LOCKnLOCK "Easy Match" prostokątne to bezpieczne i funkcjonalne pojemniki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i odporne na wysokie temperatury. Pojemniki te są w 100% hermetyczne, dzięki czemu zapewniają długotrwałą świeżość przechowywanej żywności, a także doskonale zachowują zapach (aromat).
Cztery ruchome „klipsy” mocujące pokrywę są odporne na zużycie. Pojemniki mają specjalnie zaprojektowane dno zewnętrzne, dzięki czemu mogą bezpiecznie stać jeden na drugim i nie zsuwać się. Pojemniki można używać w lodówce, kuchence mikrofalowej, w zamrażalce i zmywarce do naczyń. Pojemniki przeszły rygorystyczne testy higieniczne i spełniają najsurowsze przepisy.

Specyfikacje

Głębokość: 24,5 cm
Kolor: przezroczysty
Kuchenka mikrofalowa: tak
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 5,8 l
Szerokość: 35 cm
Wysokość: 10 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 126320
Udostępnij
locklock

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.