Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Kalorik JK 1046CR czajnik bezprzewodowy Retro 1,7 l, kremowy
Numer katalogowy:
111304Opis
- zdejmowana baza
- wskaźnik ilości wody i temperatury
- zdejmowana obudowa dla łatwiejszego czyszczenia
- ochrona przed podgrzewaniem bez wody oraz przed przegrzaniem
- przestrzeń do włożenia kabla w bazie urządzenia
- filtr cząstek
- wyłącznik automatyczny w razie osiągnięcia temperatury wrzenia
- kontrolka eksploatacyjna
- nóżki przeciwpoślizgowe dla zachowania lepszej stabilności
- kremowa powierzchnia z elementami ze stali nierdzewnej
Parametry
| Marka: |
Kalorik
|
| Głębokość: | 16,5 cm |
| Kolor: | beżowy |
| Materiał: | nierdzewny |
| Objętość: | 1,7 l |
| Pobór mocy: | 2000 W |
| Szerokość: | 22 cm |
| Waga: | 1,38 kg |
| Wysokość: | 27,5 cm |