Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Guzzanti GZ 988 nawilżacz powietrza
Numer katalogowy:
119587Opis
- automatyczne utrzymywanie ustawionego poziomu wilgoci
- timer 12-godzinny
- zdalne sterowanie - pilot
- automatyczne wyłączenie przy braku wystarczającej ilości wody lub wyjęciu pojemnika na wodę
- filtr ceramiczny, który zmiękcza wodę i usuwa jej ewentualny nieprzyjemny zapach, zapobiegając przenikaniu kamienia wodnego do powietrza
- zalecana przestrzeń - 60 m2
- zużycie wody: 350 ml/godz.
Parametry
| Marka: |
Guzzanti
|
| Głębokość: | 17,4 cm |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Pobór mocy: | 30 W |
| Pojemność pojemnika: | 5 l |
| Poziom hałasu: | 35 dB |
| Szerokość: | 31,9 cm |
| Waga: | 1,7 kg |
| Wysokość: | 25,5 cm |