Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Guzzanti GZ 122 kostkarka do lodu, czarny Guzzanti GZ 122 kostkarka do lodu, czarny
 Nieważne, czy jesteś miłośnikiem imprez, podczas których lód potrzebny jest do napojów, czy może zwolennikiem zimnej lemoniady, która orzeźwia w upalny letni dzień, czy właścicielem firmy, w której nie możesz się obejść bez kostek lodu. Tak czy inaczej, kostkarka do lodu GZ 122 znajdzie swoje miejsce w Twoim życiu. Dzięki kompaktowej konstrukcji i eleganckiemu designu w kuchni zawsze znajdzie się miejsce dla tego pomocnika. Możesz wykorzystać jej kompaktowe wymiary i schować gdzieś w półce lub szafce, albo wykorzystać jej nowoczesny styl i wybrać widoczne miejsce na blacie kuchennym. Już zaledwie za 24 godziny urządzenie potrafi wyprodukować aż 12 kg kostek lodu,ponadto możesz wybierać spośród 2 wielkościkostek. Dzięki temu nie musisz się martwić, że kostek zabraknie lub będą złej wielkości. Pojemnik na wodęma pojemność aż 2,2 litra, a pojemnika na lód 0,7 kg. Aby zawsze mieć doskonały wgląd w sytuację, urządzenie posiada wskaźnik pustego pojemnika na wodę lub pełnego pojemnika na lód oraz przezroczystą pokrywę ułatwiającą wizualną kontrolę procesu produkcji kostek.
4,5 1
837

Guzzanti GZ 122 kostkarka do lodu, czarny

Darmowa wysyłka
Guzzanti GZ 122 kostkarka do lodu, czarny

Guzzanti GZ 122 kostkarka do lodu, czarny

Dostępność: Wyprzedano

OpisNieważne, czy jesteś miłośnikiem imprez, podczas których lód potrzebny jest do napojów, czy może zwolennikiem zimnej lemoniady, która orzeźwia w upalny letni dzień, czy właścicielem firmy, w której nie możesz się obejść bez kostek lodu. Tak czy inaczej, kostkarka do lodu GZ 122 znajdzie swoje miejsce w Twoim życiu.
Dzięki kompaktowej konstrukcji i eleganckiemu designu w kuchni zawsze znajdzie się miejsce dla tego pomocnika. Możesz wykorzystać jej kompaktowe wymiary i schować gdzieś w półce lub szafce, albo wykorzystać jej nowoczesny styl i wybrać widoczne miejsce na blacie kuchennym.
Już zaledwie za 24 godziny urządzenie potrafi wyprodukować aż 12 kg kostek lodu,ponadto możesz wybierać spośród 2 wielkościkostek. Dzięki temu nie musisz się martwić, że kostek zabraknie lub będą złej wielkości. Pojemnik na wodęma pojemność aż 2,2 litra, a pojemnika na lód 0,7 kg. Aby zawsze mieć doskonały wgląd w sytuację, urządzenie posiada wskaźnik pustego pojemnika na wodę lub pełnego pojemnika na lód oraz przezroczystą pokrywę ułatwiającą wizualną kontrolę procesu produkcji kostek.

Specyfikacje

Głębokość: 35,8 cm
Kolor: czarny
Materiał: nierdzewny
Pobór mocy: 100 W
Pojemność pojemnika: 2,2 l
Szerokość: 24,2 cm
Waga: 9,2 kg
Wysokość: 32,8 cm

Numer katalogowy:

 119594
Udostępnij
guzzanti

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć