Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Gimi Wózek na zakupy Sprinter, fioletowy
Numer katalogowy:
806087Opis
Parametry
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | fioletowy |
| Materiał: | 100% poliester |
| Nośność: | 30 kg |
| Objętość: | 50 l |
| Szerokość: | 34,5 cm |
| Waga: | 2,15 kg |
| Wysokość: | 64 cm |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Składane pudełko silikonowe z pokrywką do przechowywania
4Home Czapka z latarką Lumos
4Home Składany koszyk silikonowy na zakupy Clean
4Home Składana umywalka silikonowa Clean
4Home Czapka muzyczna z latarką Lumos
Lodówka turystyczna 20 l, żółty
Redcliffs Prysznic ogrodowy solarny, czarny
Nawalla Namiot plażowy Coast, 200 x 100 x 105 cm
Lodówka turystyczna 24 l, 12/230 V
Lodówka turystyczna 20 l, beżowy
Cattara Ogrzewacz gazowy na kartusze z zapalniczką
Ostatnio oglądane
Lampki choinkowe Felicia kolorowy, 16 żarówek
AQUALINE 8009 Uchwyt na papier toaletowy, biały
PetSafe® Zapasowe filtry węglowe, 4 sztuki
Wózek do serwowania na kółkach Nashy, naturalny
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie