Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Garnek ceramiczny z pokrywką Soup, 920 ml
Numer katalogowy:
109859Opis
Parametry
| Elektryczność: | nie |
| Gaz: | nie |
| Kolor: | biały |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 920 ml |
| Szkło ceramiczne: | nie |
| Średnica: | 14,5 cm |
| Wysokość: | 9,2 cm |
| Zmywarka: | tak |