Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Florina Misa do zapiekania z podgrzewaczem Piatto 20, 5 cm
Numer katalogowy:
113410Opis
Parametry
| Marka: |
Florina
|
| Długość: | 28 cm |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 1,2 l |
| Średnica: | 20,5 cm |
| Waga: | 1,68 kg |
| Wysokość: | 7,5 cm |
| Zmywarka: | tak |