Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm
 Uniwersalna brytfanna a do pieczenia z nieprzywierającą powierzchnią o całkowitych wymiarach 39 x 22 x 10 cm posiada pokrywkę o żebrowanej strukturze do pieczenia wyśmienitych steków lub warzyw, która może służyć jako osobna brytfanna do pieczenia o wymiarach 39 x 22 x 5 cm. Po przykryciu ma wysokość 15 cm, dzięki czemu wygodnie mieści się w piekarniku. Aluminiowy korpus pokryty jest wysokiej jakości nieprzywierającą warstwą PFLUON GRANIT, która umożliwia pieczenie z minimalną zawartością tłuszczu, ale także łatwe utrzymanie w czystości. Sosy i zredukowane soki można łatwo usunąć szpatułką, puddingi chlebowe, farsze i pieczenie można łatwo wyjąć za pomocą nylonowych lub drewnianych łopatek do obracania, a następnie serwować.Odlewana, lita brytfanna do pieczenia wyposażona jest w szklaną pokrywę o wymiarach 31,4 x 20 x 4,5 cm, z obrzeżem ze stali nierdzewnej i aromatyczną rączką, która umożliwia precyzyjne dozowanie płynnych aromatów, olejów, wina i marynat. Pokrywka jest przystosowana do wyższej brytfanny do pieczenia. Właściwości: wykonana ze stopu aluminium pokrytego wysokiej jakości nieprzywierającą powierzchnią PFLUON GRANIT solidne uchwyty zapewniają bezpieczne użytkowanie naczynie jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami płyt, w tym indukcyjnymi przeznaczona jest do pieczenia i zapiekania w piekarniku, z pokrywką do 200°C aluminiowy korpus blachy do pieczenia jest doskonałym przewodnikiem ciepła, dzięki czemu można wcześniej wyłączyć piekarnik i pozwolić, aby potrawa „dopiekła się”. można ją myć w zmywarce, jednak ze względu na agresywne środki czyszczące może dojść do lekkiego utlenienia (warunek ten nie wpływa na proces gotowania, nie jest szkodliwy dla zdrowia i nie może być powodem do reklamacji). Zalecamy:w przypadku intensywnego podgrzewania stosować rękawice kuchenne Jeśli używasz brytfanny na piecu, wybierz odpowiednią wielkość palnika proporcjonalnie do średnicy dna oraz akcesoriów drewnianych, silikonowych lub nylonowych.
4,5 11
291

Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm

Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 17 klientów

Orion Brytfanna z pokrywą GRANDE Aroma, 39 x 22 x 15 cm

11 ocena
290,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 290,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 05. 12. 2023
Uzyskasz 120 Przyjemniaczków

OpisUniwersalna brytfanna a do pieczenia z nieprzywierającą powierzchnią o całkowitych wymiarach 39 x 22 x 10 cm posiada pokrywkę o żebrowanej strukturze do pieczenia wyśmienitych steków lub warzyw, która może służyć jako osobna brytfanna do pieczenia o wymiarach 39 x 22 x 5 cm. Po przykryciu ma wysokość 15 cm, dzięki czemu wygodnie mieści się w piekarniku. Aluminiowy korpus pokryty jest wysokiej jakości nieprzywierającą warstwą PFLUON GRANIT, która umożliwia pieczenie z minimalną zawartością tłuszczu, ale także łatwe utrzymanie w czystości.
Sosy i zredukowane soki można łatwo usunąć szpatułką, puddingi chlebowe, farsze i pieczenie można łatwo wyjąć za pomocą nylonowych lub drewnianych łopatek do obracania, a następnie serwować.Odlewana, lita brytfanna do pieczenia wyposażona jest w szklaną pokrywę o wymiarach 31,4 x 20 x 4,5 cm, z obrzeżem ze stali nierdzewnej i aromatyczną rączką, która umożliwia precyzyjne dozowanie płynnych aromatów, olejów, wina i marynat. Pokrywka jest przystosowana do wyższej brytfanny do pieczenia.
Właściwości:
  • wykonana ze stopu aluminium pokrytego wysokiej jakości nieprzywierającą powierzchnią PFLUON GRANIT
  • solidne uchwyty zapewniają bezpieczne użytkowanie
  • naczynie jest kompatybilne ze wszystkimi rodzajami płyt, w tym indukcyjnymi
  • przeznaczona jest do pieczenia i zapiekania w piekarniku, z pokrywką do 200°C
  • aluminiowy korpus blachy do pieczenia jest doskonałym przewodnikiem ciepła, dzięki czemu można wcześniej wyłączyć piekarnik i pozwolić, aby potrawa „dopiekła się”.
  • można ją myć w zmywarce, jednak ze względu na agresywne środki czyszczące może dojść do lekkiego utlenienia (warunek ten nie wpływa na proces gotowania, nie jest szkodliwy dla zdrowia i nie może być powodem do reklamacji).
Zalecamy:w przypadku intensywnego podgrzewania stosować rękawice kuchenne Jeśli używasz brytfanny na piecu, wybierz odpowiednią wielkość palnika proporcjonalnie do średnicy dna oraz akcesoriów drewnianych, silikonowych lub nylonowych.

Specyfikacje

Głębokość: 22 cm
Indukcja: tak
Kolor: czarny
Kuchenka mikrofalowa: nie
Materiał: aluminium + szkło
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szerokość: 39 cm
Waga: 3,23 kg
Wysokość: 10 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 126778
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (11 ocena)
90 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć