Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO
Wagę dziecięcą Concept VD4000 KIDO można połączyć przez Bluetooth z aplikacją mobilną Ailink, aby ułatwić zapisywanie pomiarów. Może ona porównać aktualną wagę z ostatnio zmierzonymi wartościami i zapewnić natychmiastowy przegląd rozwoju dziecka. Odczyty te będą przydatne nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego pediatry. Aplikacja może przechowywać dane od maksymalnie 8 użytkowników. Można więc udostępniać wagę całej rodzinie i monitorować rozwój własnych dzieci i innych w rodzinie. Oprócz wagi, która jest automatycznie wprowadzana do aplikacji, można również śledzić wzrost i obwód głowy dziecka. Informacje te należy jednak wprowadzić ręcznie. Aby sprawdzić te wartości, można użyć miary dołączonej do zestawu.Waga dla niemowląt z aplikacją Concept VD4000 KIDO umożliwia śledzenie wagi dziecka w zaciszu własnego domu. W każdej chwili można sprawdzić, czy dziecko prawidłowo przybiera na wadze i upewnić się, że mleko matki jest wystarczająco odżywcze. Waga oferuje bardzo dokładny zakres ważenia do 20 kg, dzięki czemu można jej używać nie tylko dla noworodków, ale także dla większych dzieci. Zmierzoną wagę można monitorować na czytelnym wyświetlaczu cyfrowym.Ogromną zaletą wagi dziecięcej Concept VD4000 KIDO jest inteligentna funkcja TARE, która umożliwia odejmowanie rzeczy ważonych w tym samym czasie co dziecko. Wystarczy zważyć np. ręcznik, ubranko lub pieluszkę, którą dziecko będzie miało na sobie podczas ważenia. Dzięki temu nie trzeba narażać dziecka na stres związany z wyjmowaniem ulubionej zabawki. Waga automatycznie oblicza różnicę i wyświetla tylko rzeczywistą wagę dziecka. Z pewnością sprawi to, że ważenie będzie przyjemniejsze i wygodniejsze dla Ciebie i Twojego dziecka.Czy Twoje dziecko jest pełne energii i często niespokojne na wadze? Nic nie szkodzi. Waga dziecięca Concept VD4000 KIDO jest przygotowana na każdą sytuację. Wystarczy nacisnąć funkcję HOLD, aby szybko i łatwo zważyć każdego niespokojnego malucha.Waga dla niemowląt jest wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania, która wydłuża żywotność włożonych baterii. Jeśli zapomnisz ją wyłączyć, automatycznie wyłączy się po 30 sekundach bezczynności. Waga jest wyposażona we wskaźnik niskiego poziomu baterii i sygnał przeciążenia.
0,0 0
309

Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO

Zniżka -9%
Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO

Concept VD4000 cyfrowa waga dziecięca z aplikacją KIDO

Pierwotnie: 339,99 zł | Zniżka: 30,99 zł 309,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 309,00 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 21. 05. 2024
Uzyskasz 154 Przyjemniaczków

OpisWagę dziecięcą Concept VD4000 KIDO można połączyć przez Bluetooth z aplikacją mobilną Ailink, aby ułatwić zapisywanie pomiarów. Może ona porównać aktualną wagę z ostatnio zmierzonymi wartościami i zapewnić natychmiastowy przegląd rozwoju dziecka. Odczyty te będą przydatne nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego pediatry. Aplikacja może przechowywać dane od maksymalnie 8 użytkowników. Można więc udostępniać wagę całej rodzinie i monitorować rozwój własnych dzieci i innych w rodzinie. Oprócz wagi, która jest automatycznie wprowadzana do aplikacji, można również śledzić wzrost i obwód głowy dziecka. Informacje te należy jednak wprowadzić ręcznie. Aby sprawdzić te wartości, można użyć miary dołączonej do zestawu.
 
 
Waga dla niemowląt z aplikacją Concept VD4000 KIDO umożliwia śledzenie wagi dziecka w zaciszu własnego domu. W każdej chwili można sprawdzić, czy dziecko prawidłowo przybiera na wadze i upewnić się, że mleko matki jest wystarczająco odżywcze. Waga oferuje bardzo dokładny zakres ważenia do 20 kg, dzięki czemu można jej używać nie tylko dla noworodków, ale także dla większych dzieci. Zmierzoną wagę można monitorować na czytelnym wyświetlaczu cyfrowym.
 
 
Ogromną zaletą wagi dziecięcej Concept VD4000 KIDO jest inteligentna funkcja TARE, która umożliwia odejmowanie rzeczy ważonych w tym samym czasie co dziecko. Wystarczy zważyć np. ręcznik, ubranko lub pieluszkę, którą dziecko będzie miało na sobie podczas ważenia. Dzięki temu nie trzeba narażać dziecka na stres związany z wyjmowaniem ulubionej zabawki. Waga automatycznie oblicza różnicę i wyświetla tylko rzeczywistą wagę dziecka. Z pewnością sprawi to, że ważenie będzie przyjemniejsze i wygodniejsze dla Ciebie i Twojego dziecka.
 
 
Czy Twoje dziecko jest pełne energii i często niespokojne na wadze? Nic nie szkodzi. Waga dziecięca Concept VD4000 KIDO jest przygotowana na każdą sytuację. Wystarczy nacisnąć funkcję HOLD, aby szybko i łatwo zważyć każdego niespokojnego malucha.
 
 
Waga dla niemowląt jest wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania, która wydłuża żywotność włożonych baterii. Jeśli zapomnisz ją wyłączyć, automatycznie wyłączy się po 30 sekundach bezczynności. Waga jest wyposażona we wskaźnik niskiego poziomu baterii i sygnał przeciążenia.

Specyfikacje

Głębokość: 33 cm
Kolor: biały
Nośność: 20 kg
Szerokość: 67 cm
Wysokość: 5,2 cm

Numer katalogowy:

 806025
Udostępnij
concept

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.