Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Concept RK3290 czajnik bezprzewodowy stalowy 1,7 l
Numer katalogowy:
118930Opis
- wyjmowany filtr chroniący przed osadem wodnym
- przycisk do wygodnego otwierania pokrywy
- duży otwór do napełniania
- wbudowana grzałka
- wskaźnik świetlny pracy (niebieskie podświetlenie włącznika)
- w pełni obrotowa podstawa z miejscem do przechowywania kabla
- materiał: wysokiej jakości stal nierdzewna
- stopki przeciwpoślizgowe na podstawie
- potrójna blokada bezpieczeństwa
- napięcie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz
Parametry
| Marka: |
Concept
|
| Długość przewodu zasilającego: | 0,7 m |
| Głębokość: | 21 cm |
| Materiał: | nierdzewny |
| Objętość: | 1,7 l |
| Pobór mocy: | 2200 W |
| Szerokość: | 15 cm |
| Waga: | 0,95 kg |
| Wysokość: | 22 cm |