Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Banquet Komplet czajnika i filiżanek, 1,7 l
Numer katalogowy:
804014Opis
Ceramiczny czajnik z płaskim dnem ze stali nierdzewnej z gustownym dekorem plastycznym doskonale uzupełni każdą kuchnię. Wyposażony jest w podstawę z centralnym łącznikiem - 360°. Posiada funkcję zapobiegającą przegrzaniu, można go wyłączyć automatycznie lub ręcznie. Posiada również sygnalizację świetlną pracy. W zestawie znajdują się również 2 kubki do herbaty oraz 2 filiżanki ze spodkiem do kawy o tym samym dekorze co czajniczek. Zestaw może posłużyć jako idealny prezent dla najbliższych.
Parametry
| Marka: |
Banquet
|
| Długość przewodu zasilającego: | 0,7 m |
| Ilość sztuk w zestawie: | 7 szt. |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 1,7 l |
| Pobór mocy: | 1500 W |
| Średnica: | 16 cm |
| Waga: | 3,1 kg |
| Wysokość: | 26 cm |