Menu
4Home Multielastyczny pokrowiec na kanapę 2-os. Comfort, brązowy, 180 - 220 cm 4Home Multielastyczny pokrowiec na kanapę 2-os. Comfort, brązowy, 180 - 220 cm
 Czy chciałbyś w jakiś sposób zmienić swoją starą kanapę, zakrywając ślady zużycia? Multielastyczny pokrowiec stanie się doskonałym dodatkiem każdego wnętrza! Pokrowiec Comfort w ciepłym naturalnym odcieniu brązu w mig zmieni Twoją kanapę w zupełnie inny mebel, a salon znów stanie się gustowny. Pokrowiec pozwoli Ci ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli. Bardzo dobrej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania.
0,0 0
164

4Home Multielastyczny pokrowiec na kanapę 2-os. Comfort, brązowy, 180 - 220 cm

Zniżka -38% Nowość
W tym tygodniu produkt kupiło 14 klientów

4Home Multielastyczny pokrowiec na kanapę 2-os. Comfort, brązowy, 180 - 220 cm

Do wyboru: 3 rozmiary
Pierwotnie: 262,99 zł | Zniżka: 99,00 zł 163,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 115 Przyjemniaczków

OpisCzy chciałbyś w jakiś sposób zmienić swoją starą kanapę, zakrywając ślady zużycia? Multielastyczny pokrowiec stanie się doskonałym dodatkiem każdego wnętrza! Pokrowiec Comfort w ciepłym naturalnym odcieniu brązu w mig zmieni Twoją kanapę w zupełnie inny mebel, a salon znów stanie się gustowny. Pokrowiec pozwoli Ci ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli.

Bardzo dobrej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania.

Kolor: odcienie brązowego
Materiał: 72 % bawełna, 26 % poliester, 2 % elastan
Rozmiar: 180 - 220 cm
Rozmiary: 180 - 220 cm
Zalecane pranie: 40 °C
 226299
Udostępnij
a4home

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć