Menu
4Home Luksusowy koc XXL z barankiem So Soft, 220 x 240 cm 4Home Luksusowy koc XXL z barankiem So Soft, 220 x 240 cm
Miękki koc z barankiem również dla najbardziej wymagających użytkowników i miłośników komfortu. Koc jest pięknie puszysty, a ponadto dzięki dużym rozmiarom można się nim otulić i po czubek nosa. Eleganckie połączenie kolorów nadaje kocowi luksusowego wyglądu, a rozmiary XXL umożliwią zastosowanie jako narzutę na łóżko czy kanapę.Koc ma z jednej strony mięciutki mikroplusz w biało-beżowych kolorach z wytłoczonym wzorem, z drugiej zaś białego baranka, który wręcz zaprasza do wtulenia się. Koc jest idealnym towarzyszem podczas jesiennego i zimowego relaksu przy oglądaniu ulubionego filmu, czytaniu książki czy piciu herbaty.Baranek z przyjemnego mikrowłókna jest bardzo miękki i puszysty. Jest również bardzo ciepły, dlatego polubią go od razu wszystkie zmarzluchy. Baranek ogrzeje tak samo jak prawdziwa wełna z tą różnicą, że nie przyciąga roztoczy. To doskonały wybór dla alergików i wrażliwej skóry.
4,5 22
123

4Home Luksusowy koc XXL z barankiem So Soft, 220 x 240 cm

4Home Luksusowy koc XXL z barankiem So Soft, 220 x 240 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisMiękki koc z barankiem również dla najbardziej wymagających użytkowników i miłośników komfortu. Koc jest pięknie puszysty, a ponadto dzięki dużym rozmiarom można się nim otulić i po czubek nosa. Eleganckie połączenie kolorów nadaje kocowi luksusowego wyglądu, a rozmiary XXL umożliwią zastosowanie jako narzutę na łóżko czy kanapę.
 
Koc ma z jednej strony mięciutki mikroplusz w biało-beżowych kolorach z wytłoczonym wzorem, z drugiej zaś białego baranka, który wręcz zaprasza do wtulenia się. Koc jest idealnym towarzyszem podczas jesiennego i zimowego relaksu przy oglądaniu ulubionego filmu, czytaniu książki czy piciu herbaty.
 
Baranek z przyjemnego mikrowłókna jest bardzo miękki i puszysty. Jest również bardzo ciepły, dlatego polubią go od razu wszystkie zmarzluchy. Baranek ogrzeje tak samo jak prawdziwa wełna z tą różnicą, że nie przyciąga roztoczy. To doskonały wybór dla alergików i wrażliwej skóry.

Kolor: beżowy
Materiał: 100% poliester
Rozmiary: 220 x 240 cm
Zalecane pranie: 40 °C
 225002
Udostępnij
a4home

Ocena

4,5 (22 ocena)
95 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć