Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od Cena nie została określona
Klient otrzyma: do 4 tygodni
Zestaw krzeseł do jadalni Ada Brown and Black, 2 szt.
Numer katalogowy:
981149Opis
Zestaw 2 krzeseł w stylu boho to idealny wybór dla osób poszukujących połączenia wygody, elegancji i wytrzymałości. Dzięki brązowej kolorystyce i delikatnym industrialnym detalom z łatwością wkomponują się w nowoczesne i tradycyjne wnętrza. Prosty, ale wyrazisty design nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i przyjemną atmosferę.
Siedzisko wykonane jest z wysokiej jakości sztucznej skóry, która jest przyjemna w dotyku, wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Zapewnia wygodę nawet podczas długiego użytkowania. Solidna rama metalowa i oparcie gwarantują stabilność i długą żywotność, dzięki czemu krzesła nadają się nie tylko do domu, ale także do restauracji, kawiarni lub hotelu.
Uniwersalny kształt i wymiary krzeseł umożliwiają łatwe łączenie ich z różnymi rodzajami stołów i dodatków. Dzięki nośności do 175 kg i optymalnej wysokości siedziska zapewniają wygodę siedzenia dla każdego.
Parametry:
Materiał ramy: 100% metal
Materiał siedziska: 100% sztuczna skóra (łatwa do czyszczenia, odporna na ścieranie)
Materiał oparcia: metal
Wysokość siedziska: 45,5 cm
Nośność: 175 kg
Parametry
| Marka: |
Hanah Home
|
| Głębokość: | 44 cm |
| Ilość sztuk w zestawie: | 2 szt. |
| Kolor: | brązowy |
| Kraj pochodzenia: | Made in Türkiye |
| Nośność: | 175 kg |
| Rozmiar: | 2 szt. |
| Szerokość: | 44 cm |
| Waga: | 6,21 kg |
| Wysokość: | 84 cm |