Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt. Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt.
Woreczki do pakowania próżniowego LAICA posiadają mocne szwy umożliwiające doskonałe odsysanie powietrza i wytworzenie hermetycznego połączenia. Wykonane są ze specjalnej, odpornej folii, która nadaje się do mycia i wielokrotnego użytku. Zamrożoną żywność można w woreczkach LAICA Maxxo rozmrażać, gotować czy ogrzewać w kuchence mikrofalowej. Odpowiednie do pakowania próżniowego i kolejnego nowoczesnego gotowania metodą Sous vide w dokładnie regulowanej temperaturze w łaźni wodnej.Woreczki LAICA można używać również w zgrzewarkach próżniowych z numerem katalogowym 106396 i 105969.
4,5 2
65

Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt.

Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisWoreczki do pakowania próżniowego LAICA posiadają mocne szwy umożliwiające doskonałe odsysanie powietrza i wytworzenie hermetycznego połączenia. Wykonane są ze specjalnej, odpornej folii, która nadaje się do mycia i wielokrotnego użytku. Zamrożoną żywność można w woreczkach LAICA Maxxo rozmrażać, gotować czy ogrzewać w kuchence mikrofalowej. Odpowiednie do pakowania próżniowego i kolejnego nowoczesnego gotowania metodą Sous vide w dokładnie regulowanej temperaturze w łaźni wodnej.
 
Woreczki LAICA można używać również w zgrzewarkach próżniowych z numerem katalogowym 106396 i 105969.

Specyfikacje

Materiał: PCV

Numer katalogowy:

 106397
Udostępnij

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć