Menu
Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt. Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt.
Woreczki do pakowania próżniowego LAICA posiadają mocne szwy umożliwiające doskonałe odsysanie powietrza i wytworzenie hermetycznego połączenia. Wykonane są ze specjalnej, odpornej folii, która nadaje się do mycia i wielokrotnego użytku. Zamrożoną żywność można w woreczkach LAICA Maxxo rozmrażać, gotować czy ogrzewać w kuchence mikrofalowej. Odpowiednie do pakowania próżniowego i kolejnego nowoczesnego gotowania metodą Sous vide w dokładnie regulowanej temperaturze w łaźni wodnej.Woreczki LAICA można używać również w zgrzewarkach próżniowych z numerem katalogowym 106396 i 105969.
4,5 2
65

Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt.

Woreczki zapasowe do zgrzewarki próżniowej LAICA VT3504, 50 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisWoreczki do pakowania próżniowego LAICA posiadają mocne szwy umożliwiające doskonałe odsysanie powietrza i wytworzenie hermetycznego połączenia. Wykonane są ze specjalnej, odpornej folii, która nadaje się do mycia i wielokrotnego użytku. Zamrożoną żywność można w woreczkach LAICA Maxxo rozmrażać, gotować czy ogrzewać w kuchence mikrofalowej. Odpowiednie do pakowania próżniowego i kolejnego nowoczesnego gotowania metodą Sous vide w dokładnie regulowanej temperaturze w łaźni wodnej.
 
Woreczki LAICA można używać również w zgrzewarkach próżniowych z numerem katalogowym 106396 i 105969.

Materiał: PCV
 106397
Udostępnij

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć