W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Wełaniany koc Alpaca DUO UNI szary, 155 x 200 cm Wełaniany koc Alpaca DUO UNI szary, 155 x 200 cm
Wyjątkowa kolekcja z ekskluzywnej wełny z lamy Alpaca, zwierzęcia hodowanego głównie na terenie Andów w Peru i Boliwii. Wełniany koc jest niezwykle elastyczny i rozciągliwy oraz ma doskonałe właściwości grzewcze. Wełniany koc DUO jest złożony z dwóch oddzielnych koców. Dzięki temu we wnętrzu pomiędzy kocami powstaje kieszeń powietrzna, która pomnaża już i tak wysokie cieplne i izolacyjne właściwości. Oddzielne koce są ze sobą połączone poprzez lamowanie. Wełniany koc Alpaka DUO jest lekki, nie przepuszcza wody, a jego zawartość lanoliny oznacza, że ma także właściwości antyalergiczne. Do tego koca polecamy wełnianą poduszkę, którą znaleźć można w kategorii poduszek zdrowotnych.
4,5 2
620

Wełaniany koc Alpaca DUO UNI szary, 155 x 200 cm

Zniżka -17% Darmowa wysyłka

Wełaniany koc Alpaca DUO UNI szary, 155 x 200 cm

2 ocena
Pierwotnie: 749,99 zł | Zniżka: 130,00 zł 619,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: wtorek 27. 11. 2018  
Uzyskasz 189 Przyjemniaczków

OpisWyjątkowa kolekcja z ekskluzywnej wełny z lamy Alpaca, zwierzęcia hodowanego głównie na terenie Andów w Peru i Boliwii. Wełniany koc jest niezwykle elastyczny i rozciągliwy oraz ma doskonałe właściwości grzewcze. Wełniany koc DUO jest złożony z dwóch oddzielnych koców. Dzięki temu we wnętrzu pomiędzy kocami powstaje kieszeń powietrzna, która pomnaża już i tak wysokie cieplne i izolacyjne właściwości. Oddzielne koce są ze sobą połączone poprzez lamowanie. Wełniany koc Alpaka DUO jest lekki, nie przepuszcza wody, a jego zawartość lanoliny oznacza, że ma także właściwości antyalergiczne. Do tego koca polecamy wełnianą poduszkę, którą znaleźć można w kategorii poduszek zdrowotnych.

Gramatura: 520 g/m2
Kolor: odcienie szarości
Materiał: wełna
Rozmiary: 155 x 200 cm
 216155
Udostępnij
bellatex

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć