Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm
 Podczas gotowania, oprócz umiejętności i chęci, niezwykle ważna jest jakość naczyń, w których przygotowujesz potrawy. Przy odpowiednim doborze nie tylko stworzą idealne warunki dla przygotowywanych potraw, ale również posłużą Ci przez długi czas. Naczynia Valdinox Goldberg dedykowane są wszystkim pasjonatom kulinarnym, którzy w kuchni starają się zostać prawdziwymi mistrzami.   Goldberg to linia wchodząca w skład polskiej marki nowoczesnych naczyń Valdinox, skierowana do osób, dla których gotowanie nie jest zwykłą rutyną, ale prawdziwą kulinarną przygodą. Solidne wykonanie, nowoczesny design i niezawodna technologia wykonania sprawiają, że są niemal doskonałe.   Widoczna na pierwszy rzut oka powłoka wewnętrzna inspirowana kamieniem jest powłoką nieprzywierającą, która skutecznie zapobiega przywieraniu i przypalaniu się żywności. Naczynia Valdinox Goldberg są wykonane w technologii kutej, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Duży i mocny uchwyt umożliwia bezpieczne gotowanie i przenoszenie gotowych posiłków.   Zalecamy używanie drewnianych lub nylonowych akcesoriów kuchennych, aby uniknąć uszkodzenia powłoki nieprzywierającej.
0,0 0
43

Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm

Zniżka -17%
Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 5 klientów

Valdinox Goldberg Patelnia z powłoką nieprzywierającą, 24 cm

Pierwotnie: 51,99 zł | Zniżka: 9,00 zł 42,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 16 Przyjemniaczków

OpisPodczas gotowania, oprócz umiejętności i chęci, niezwykle ważna jest jakość naczyń, w których przygotowujesz potrawy. Przy odpowiednim doborze nie tylko stworzą idealne warunki dla przygotowywanych potraw, ale również posłużą Ci przez długi czas. Naczynia Valdinox Goldberg dedykowane są wszystkim pasjonatom kulinarnym, którzy w kuchni starają się zostać prawdziwymi mistrzami.
 
Goldberg to linia wchodząca w skład polskiej marki nowoczesnych naczyń Valdinox, skierowana do osób, dla których gotowanie nie jest zwykłą rutyną, ale prawdziwą kulinarną przygodą. Solidne wykonanie, nowoczesny design i niezawodna technologia wykonania sprawiają, że są niemal doskonałe.
 
Widoczna na pierwszy rzut oka powłoka wewnętrzna inspirowana kamieniem jest powłoką nieprzywierającą, która skutecznie zapobiega przywieraniu i przypalaniu się żywności. Naczynia Valdinox Goldberg są wykonane w technologii kutej, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Duży i mocny uchwyt umożliwia bezpieczne gotowanie i przenoszenie gotowych posiłków.
 
Zalecamy używanie drewnianych lub nylonowych akcesoriów kuchennych, aby uniknąć uszkodzenia powłoki nieprzywierającej.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: aluminium
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 24 cm
Wysokość: 5 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 119897
Udostępnij
valdinox

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć