Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Skarpety separujące Charcoal, L Skarpety separujące Charcoal, L
  Oryginalne Skarpety separujące lub wyrównujące® służą jako pomoc terapeutyczna przy wysklepionym kciuku, palcach młotkowatych, palcach krzywych i przykurczonych, częstych skurczach palców, zmęczonych i obolałych stopach, obrzękach stóp, odciskach i innych problemach ze stopami. Dzięki specjalnym separatorom pomiędzy palcami przyspiesza się krążenie krwi, a tym samym przyspiesza się regeneracja nóg. Skarpety separujące pomagają, utrzymując ruchomość nóg i palców, co łagodzi ból. Skarpety separujące wykonano z delikatnej bawełny z domieszką poliestru i elastanu. Mają luźniejszą lamówką i otwartą przednią część z czterema separatorami palców wykonanymi z takiego samego materiału, jak całe skarpety. Separatory te wywierają delikatny nacisk na palce u nóg, by wyrównywać palce ze stopą. Separatory wykonywane są ręcznie, a ich produkcja jest ściśle kontrolowana, ponieważ do osiągnięcia maksymalnego efektu skarpet ich odpowiednia długość i szerokość jest niezwykle istotna. Skarpety separujące łagodzą stres i napięcie, pomagają w prawidłowym ustawieniu palców u nóg, zmniejszają tarcie i podrażnienia, łagodzą ból stóp, poprawiają krążenie krwi i dostarczają nowej energii stopom i palcom. Zmniejszają również potrzebę operacji. Dbają o często zaniedbywaną część ciała. Prawidłowe ułożenie stopy i jej poszczególnych części wpływa na funkcjonowanie całego ciała! Skarpety separujące nie są przeznaczone do normalnego chodzenia, są w pełni skuteczne w pozycji zrelaksowanej, gdy stopy nie są pod naciskiem - tj. podczas siedzenia, leżenia czy snu. Zalecamy noszenie skarpet separujących zapobiegawczo! Przy regularnym noszeniu palce zaczną się rozciągać i prostować, a ból ustąpi. Rozmiar: L (nr 43+). Skład: 90% bawełna, 7% poliester, 3% elastan.
4,0 5
109

Skarpety separujące Charcoal, L

Skarpety separujące Charcoal, L

5 ocena
109,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109,00 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 32 Przyjemniaczków

Opis

Oryginalne Skarpety separujące lub wyrównujące® służą jako pomoc terapeutyczna przy wysklepionym kciuku, palcach młotkowatych, palcach krzywych i przykurczonych, częstych skurczach palców, zmęczonych i obolałych stopach, obrzękach stóp, odciskach i innych problemach ze stopami. Dzięki specjalnym separatorom pomiędzy palcami przyspiesza się krążenie krwi, a tym samym przyspiesza się regeneracja nóg.
Skarpety separujące pomagają, utrzymując ruchomość nóg i palców, co łagodzi ból. Skarpety separujące wykonano z delikatnej bawełny z domieszką poliestru i elastanu. Mają luźniejszą lamówką i otwartą przednią część z czterema separatorami palców wykonanymi z takiego samego materiału, jak całe skarpety. Separatory te wywierają delikatny nacisk na palce u nóg, by wyrównywać palce ze stopą. Separatory wykonywane są ręcznie, a ich produkcja jest ściśle kontrolowana, ponieważ do osiągnięcia maksymalnego efektu skarpet ich odpowiednia długość i szerokość jest niezwykle istotna.
Skarpety separujące łagodzą stres i napięcie, pomagają w prawidłowym ustawieniu palców u nóg, zmniejszają tarcie i podrażnienia, łagodzą ból stóp, poprawiają krążenie krwi i dostarczają nowej energii stopom i palcom. Zmniejszają również potrzebę operacji. Dbają o często zaniedbywaną część ciała. Prawidłowe ułożenie stopy i jej poszczególnych części wpływa na funkcjonowanie całego ciała!
Skarpety separujące nie są przeznaczone do normalnego chodzenia, są w pełni skuteczne w pozycji zrelaksowanej, gdy stopy nie są pod naciskiem - tj. podczas siedzenia, leżenia czy snu. Zalecamy noszenie skarpet separujących zapobiegawczo! Przy regularnym noszeniu palce zaczną się rozciągać i prostować, a ból ustąpi.
Rozmiar: L (nr 43+). Skład: 90% bawełna, 7% poliester, 3% elastan.

Specyfikacje

Kolor: szary
Materiał: mieszanka materiałów włokienniczych

Numer katalogowy:

 358449
Udostępnij

Ocena

4,0 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć