Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm
 Głęboko w dżungli amazońskiej ukryta stacja ma do zaoferowania wszystko to, co jest potrzebne do zbadania ostatnich żyjących dinozaurów. Poza tym centrum dowodzącym, stacja posiada także platformę widokową z dachem siodłowym i żurawiem. Pod nimi znajduje się pomieszczenie do kwarantanny nowo schwytanych dinozaurów. Pierwsze badanie można przeprowadzić również tutaj, a następnie dinozaury mogą być wypuszczeni do zamkniętej przestrzeni przez właz. O nie! Velociraptor uciekł! Czy dowódca Maxx będzie umiał go ponownie złapać?   Figurki posiadają ruchome ramiona i nogi. Z armaty można strzelać. Żuraw posiada obrotowy nawijacz linowy. Komplet zawiera dwie figurki dinozaurów i jedną figurkę badacza.   Figurki Schleich posiadają doskonałą obróbkę powierzchniową z wysokiej jakości materiałów. Rozwijają kreatywność i wyobraźnię Twojego dziecka.
4,5 3
408

Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm

Zniżka -24%
Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm

Schleich Stacja badawcza dinozaurów, 45 x 45 x 36 cm

3 ocena
Pierwotnie: 536,99 zł | Zniżka: 129,00 zł 407,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 407,99 zł
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: wtorek 26. 09. 2023
Uzyskasz 85 Przyjemniaczków

OpisGłęboko w dżungli amazońskiej ukryta stacja ma do zaoferowania wszystko to, co jest potrzebne do zbadania ostatnich żyjących dinozaurów. Poza tym centrum dowodzącym, stacja posiada także platformę widokową z dachem siodłowym i żurawiem. Pod nimi znajduje się pomieszczenie do kwarantanny nowo schwytanych dinozaurów. Pierwsze badanie można przeprowadzić również tutaj, a następnie dinozaury mogą być wypuszczeni do zamkniętej przestrzeni przez właz. O nie! Velociraptor uciekł! Czy dowódca Maxx będzie umiał go ponownie złapać?
 
Figurki posiadają ruchome ramiona i nogi. Z armaty można strzelać. Żuraw posiada obrotowy nawijacz linowy. Komplet zawiera dwie figurki dinozaurów i jedną figurkę badacza.
 
Figurki Schleich posiadają doskonałą obróbkę powierzchniową z wysokiej jakości materiałów. Rozwijają kreatywność i wyobraźnię Twojego dziecka.

Specyfikacje

Głębokość: 36 cm
Kolor: odcienie szarości
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 45 cm
Zalecany wiek od: 4 lat

Numer katalogowy:

 690552
Udostępnij
schleich

Ocena

4,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć