Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Santé Damskie klapki zdrowotne rozm. 38 brązowy Santé Damskie klapki zdrowotne rozm. 38 brązowy
Damskie klapki zdrowotne. To wygodne obuwie zdrowotne nadają się do używania jako letnie buty lub do noszenia w biurze czy innych wewnętrznych pomieszczeniach. Obuwie jest przeznaczone praktycznie dla wszystkich, łącznie kobiet w ciąży. Z punktu widzenia łatwości w noszeniu i mikroklimatu w obuwiu, jest ono wykonane z naturalnych materiałów (skóra, tekstylia), które są miękkie, oddychające i absorbują wilgoć. Istotną cechą jest zdolność dostosowania się do anatomicznego kształtu stopy. Obuwie w wewnętrznej części posiada wkładkę z materiału posiadającego bardzo dobre właściwości absorpcyjne pot. Wysokiej jakości podeszwa ma doskonałe właściwości tłumiące, została wykonana z elastycznego materiału, który rozkłada obciążenie na całą płaszczyznę stopy, amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia. Obuwie Santé jest bardzo lekkie, więc nie obciąża niepotrzebnie stóp.Materiał: górna część skóra, podszewka materiał tekstylny, podeszwa materiał syntetyczny.Obuwie zdrowotne jest produkowane przez czeską firmę obuwniczą, na zamówienie konkretnego klienta. Z tego powodu termin dostawy wynosi ok. 3-4 tygodnie.
2,5 2
130

Santé Damskie klapki zdrowotne rozm. 38 brązowy

Santé Damskie klapki zdrowotne rozm. 38 brązowy

Dostępność: Wyprzedano

OpisDamskie klapki zdrowotne. To wygodne obuwie zdrowotne nadają się do używania jako letnie buty lub do noszenia w biurze czy innych wewnętrznych pomieszczeniach. Obuwie jest przeznaczone praktycznie dla wszystkich, łącznie kobiet w ciąży. Z punktu widzenia łatwości w noszeniu i mikroklimatu w obuwiu, jest ono wykonane z naturalnych materiałów (skóra, tekstylia), które są miękkie, oddychające i absorbują wilgoć. Istotną cechą jest zdolność dostosowania się do anatomicznego kształtu stopy. Obuwie w wewnętrznej części posiada wkładkę z materiału posiadającego bardzo dobre właściwości absorpcyjne pot. Wysokiej jakości podeszwa ma doskonałe właściwości tłumiące, została wykonana z elastycznego materiału, który rozkłada obciążenie na całą płaszczyznę stopy, amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia. Obuwie Santé jest bardzo lekkie, więc nie obciąża niepotrzebnie stóp.
 
Materiał: górna część skóra, podszewka materiał tekstylny, podeszwa materiał syntetyczny.
 
Obuwie zdrowotne jest produkowane przez czeską firmę obuwniczą, na zamówienie konkretnego klienta. Z tego powodu termin dostawy wynosi ok. 3-4 tygodnie.

Numer katalogowy:

 411483
Udostępnij
sante

Ocena

2,5 (2 ocena)
50 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć