Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Rabalux 7814 Krobia, zewnętrzne oświetlenie naziemne, czarny Rabalux 7814 Krobia, zewnętrzne oświetlenie naziemne, czarny
  Wykonany w całości z tworzywa sztucznego reflektor zewnętrzny Krobia reprezentujący funkcjonalny styl jest wykonany w kolorze czarnym z przezroczystym kloszem. Światło tej cylindrycznej, elastycznej oprawy można dowolnie kierować, aby oświetlić określone części ogrodu. Oświetlenie Krobia może być używane z jedną żarówką o mocy do 4 W. Typ gwintu to GU10. Wymiary tej oprawy zewnętrznej są następujące: średnica klosza 60 mm, szerokość oprawy 110 mm, wysokość 250 mm. Jeśli oprawa bardzo zmoknie podczas podlewania, nie musisz się martwić. Oprawa Krobia posiada klasę szczelności IP65, co oznacza, że jest całkowicie szczelna i chroniona przed ciałami stałymi i brudem, a także przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem. Oprawa jest dostarczana bez źródła światła.
5,0 1
83

Rabalux 7814 Krobia, zewnętrzne oświetlenie naziemne, czarny

Rabalux 7814 Krobia, zewnętrzne oświetlenie naziemne, czarny

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Wykonany w całości z tworzywa sztucznego reflektor zewnętrzny Krobia reprezentujący funkcjonalny styl jest wykonany w kolorze czarnym z przezroczystym kloszem. Światło tej cylindrycznej, elastycznej oprawy można dowolnie kierować, aby oświetlić określone części ogrodu.

Oświetlenie Krobia może być używane z jedną żarówką o mocy do 4 W. Typ gwintu to GU10. Wymiary tej oprawy zewnętrznej są następujące: średnica klosza 60 mm, szerokość oprawy 110 mm, wysokość 250 mm.

Jeśli oprawa bardzo zmoknie podczas podlewania, nie musisz się martwić. Oprawa Krobia posiada klasę szczelności IP65, co oznacza, że jest całkowicie szczelna i chroniona przed ciałami stałymi i brudem, a także przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem.

Oprawa jest dostarczana bez źródła światła.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 0,34 m
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 4 W
Stopień ochrony IP: 65
Szerokość: 11 cm
Średnica: 6 cm
Trzonek: GU10
Wysokość: 25 cm

Numer katalogowy:

 696419
Udostępnij
rabalux

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć