Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: poniedziałek 06. 04. 2026
Rabalux 77161 zewnętrzna lampa ścienna LED Urfa, 9 W, IP65, biały
Rabalux 77161 zewnętrzna lampa ścienna LED Urfa, 9 W, IP65, biały
Numer katalogowy:
711299Opis
Zewnętrzna lampa ścienna Rabalux Urfa jest idealna dla osób, które przywiązują dużą wagę do funkcjonalności i trwałości. Ta lampa ścienna LED jest wykonana z tworzywa sztucznego w eleganckim białym kolorze z cylindrycznym korpusem. Jest wyposażona we wbudowane źródło światła LED, którego temperaturę barwową można ustawić za pomocą przełącznika DIP w trzech różnych wariantach.
Lampa zewnętrzna nadaje się na taras lub zewnętrzną ścianę domu. Dzięki konstrukcji korpusu charakteryzuje się małym kątem świecenia, a światło jest emitowane w górę. Nowoczesna lampa ścienna ma najwyższy stopień ochrony przed pyłem i jest zabezpieczona przed strumieniem wody o niskim ciśnieniu ze wszystkich kierunków.
Dzięki zintegrowanej technologii LED charakteryzuje się długą żywotnością.
Parametry
| Marka: |
Rabalux
|
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | biały |
| Led: | tak |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Pobór mocy: | 9 W |
| Rozmiar: | 11,5 cm |
| Stopień ochrony IP: | 65 |
| Średnica: | 7,5 cm |
| Wysokość: | 11,5 cm |