Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Przyrząd rehabilitacyjny z pedałami i licznikiem, 48 x 38,5 x 31 cm Przyrząd rehabilitacyjny z pedałami i licznikiem, 48 x 38,5 x 31 cm
 Produkt ten jest wykorzystywany głównie do rehabilitacji, wzmacniania i ćwiczeń kończyn dolnych. Może być stosowany w pozycji leżącej, siedzącej lub do rehabilitacji ramion. Sprawdzi się po urazach, operacjach, chorobach neurologicznych, u osób starszych lub osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Można ustawić trudność pedałowania. Produkt posiada zdejmowany wyświetlacz z licznikiem prędkości, czasem jazdy i spalonymi kaloriami.   Wyświetlacz wyłącza się automatycznie po 4 minutach bezczynności. Zasilany jest 1 baterią AAA. Pedały posiadają wykończenie antypoślizgowe. Konstrukcję wykonano z lakierowanej stali.
4,5 16
260

Przyrząd rehabilitacyjny z pedałami i licznikiem, 48 x 38,5 x 31 cm

Przyrząd rehabilitacyjny z pedałami i licznikiem, 48 x 38,5 x 31 cm

16 ocena
259,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: środa 14. 06. 2023
Uzyskasz 81 Przyjemniaczków

OpisProdukt ten jest wykorzystywany głównie do rehabilitacji, wzmacniania i ćwiczeń kończyn dolnych. Może być stosowany w pozycji leżącej, siedzącej lub do rehabilitacji ramion. Sprawdzi się po urazach, operacjach, chorobach neurologicznych, u osób starszych lub osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Można ustawić trudność pedałowania. Produkt posiada zdejmowany wyświetlacz z licznikiem prędkości, czasem jazdy i spalonymi kaloriami.
 
Wyświetlacz wyłącza się automatycznie po 4 minutach bezczynności. Zasilany jest 1 baterią AAA. Pedały posiadają wykończenie antypoślizgowe. Konstrukcję wykonano z lakierowanej stali.

Specyfikacje

Głębokość: 38,5 cm
Szerokość: 31 cm
Wysokość: 48 cm

Numer katalogowy:

 688703
Udostępnij

Ocena

4,5 (16 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć