Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ProfiCare PW 3103 waga osobowa Bamboo ProfiCare PW 3103 waga osobowa Bamboo
  Elektroniczna bambusowa waga łazienkowa z wyświetlaczem LCD z wbudowanym wskaźnikiem temperatury w °C będzie wyglądać świetnie w każdej łazience. Jej powierzchnia wykonana jest ze 100% bambusa, a waga jest ekologiczna i zrównoważona. Jednostki wagi są wyświetlane w kg i funtach (przełączane), a zakres pomiaru wynosi od 5 kg do 180 kg w odstępach co 50 g. Waga jest bezpieczna i stabilna dzięki antypoślizgowym nóżkom. Automatyczne wyłączanie w stanie bezczynności wydłuża żywotność baterii. Posiada również funkcję wskaźnika niskiego poziomu baterii. Zasilana bateriami 2x 1,5 V AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.
4,5 2
120

ProfiCare PW 3103 waga osobowa Bamboo

ProfiCare PW 3103 waga osobowa Bamboo

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Elektroniczna bambusowa waga łazienkowa z wyświetlaczem LCD z wbudowanym wskaźnikiem temperatury w °C będzie wyglądać świetnie w każdej łazience. Jej powierzchnia wykonana jest ze 100% bambusa, a waga jest ekologiczna i zrównoważona. Jednostki wagi są wyświetlane w kg i funtach (przełączane), a zakres pomiaru wynosi od 5 kg do 180 kg w odstępach co 50 g. Waga jest bezpieczna i stabilna dzięki antypoślizgowym nóżkom. Automatyczne wyłączanie w stanie bezczynności wydłuża żywotność baterii. Posiada również funkcję wskaźnika niskiego poziomu baterii.

Zasilana bateriami 2x 1,5 V AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

Specyfikacje

Głębokość: 31,4 cm
Kolor: naturalny
Materiał: bambus
Nośność: 180 kg
Szerokość: 32,1 cm
Waga: 1,05 kg
Wysokość: 4 cm

Numer katalogowy:

 806229
Udostępnij
proficare

Ocena

4,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć