Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ProfiCare PC-TC 3080 golarka do odzieży ProfiCare PC-TC 3080 golarka do odzieży
  Wysokiej jakości środek do czyszczenia tekstyliów do skutecznego usuwania grudek, kępek i małych węzełków. Nadaje się do prawie wszystkich materiałów odzieżowych, takich jak wełna, bawełna, flanela i włókna syntetyczne. Nadaje się również do koców, dywanów, pościeli lub tapicerki. Zawsze jednak najpierw przetestuj urządzenie w miejscu, którego na pierwszy rzut oka nie widać.   Urządzenie wyposażono w potrójny nóż sprężynowy wykonany ze stali nierdzewnej (wyjmowany w celu łatwego czyszczenia). Prędkość wynosi 7 000 obr./min. Został zaprojektowany tak, aby można go było obsługiwać jedną ręką. Wyposażony jest w obwód bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenie po zdjęciu głowicy tnącej. W zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia oraz nasadka ochronna.Działa na 2 bateriach 1,5 V AA, które nie znajdują się w komplecie.
3,5 4
86

ProfiCare PC-TC 3080 golarka do odzieży

ProfiCare PC-TC 3080 golarka do odzieży

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Wysokiej jakości środek do czyszczenia tekstyliów do skutecznego usuwania grudek, kępek i małych węzełków. Nadaje się do prawie wszystkich materiałów odzieżowych, takich jak wełna, bawełna, flanela i włókna syntetyczne. Nadaje się również do koców, dywanów, pościeli lub tapicerki. Zawsze jednak najpierw przetestuj urządzenie w miejscu, którego na pierwszy rzut oka nie widać.
 
Urządzenie wyposażono w potrójny nóż sprężynowy wykonany ze stali nierdzewnej (wyjmowany w celu łatwego czyszczenia). Prędkość wynosi 7 000 obr./min. Został zaprojektowany tak, aby można go było obsługiwać jedną ręką. Wyposażony jest w obwód bezpieczeństwa, który wyłącza urządzenie po zdjęciu głowicy tnącej. W zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia oraz nasadka ochronna.Działa na 2 bateriach 1,5 V AA, które nie znajdują się w komplecie.

Specyfikacje

Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 8,2 cm
Średnica: 7,2 cm
Wysokość: 17 cm

Numer katalogowy:

 121637
Udostępnij
proficare

Ocena

3,5 (4 ocena)
75 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć