Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary
 Ta walizka została wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na uderzenia. Została wyposażona w 4 kółeczka obracające się w zakresie 360 stopni, dzięki czemu przenoszenie walizki jest bardzo łatwe. Posiada 3 plastikowe uchwyty - boczny i dwa górne, z których jeden wyposażono w drążek teleskopowy z blokadą zapobiegającą wsunięciu i możliwością regulacji wysokości na kilku poziomach.   Walizka zamykana jest na zamek, a oba suwaki można połączyć w zamek z kodem. Wewnętrzna część walizki posiada tekstylną przegrodę z kieszenią oraz zamknięcie krzyżowe za pomocą pasów zapewniające lepsze ułożenie przewożonych przedmiotów.
5,0 2
164

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary

Zniżka -9%
Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary

Pretty UP Walizka podróżna z tworzywa sztucznego ABS21 M, szary

2 ocena
Pierwotnie: 180,99 zł | Zniżka: 17,00 zł 163,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: środa 03. 03. 2021  
Uzyskasz 52 Przyjemniaczków

OpisTa walizka została wykonana z wysokiej jakości materiału odpornego na uderzenia. Została wyposażona w 4 kółeczka obracające się w zakresie 360 stopni, dzięki czemu przenoszenie walizki jest bardzo łatwe. Posiada 3 plastikowe uchwyty - boczny i dwa górne, z których jeden wyposażono w drążek teleskopowy z blokadą zapobiegającą wsunięciu i możliwością regulacji wysokości na kilku poziomach.
 
Walizka zamykana jest na zamek, a oba suwaki można połączyć w zamek z kodem. Wewnętrzna część walizki posiada tekstylną przegrodę z kieszenią oraz zamknięcie krzyżowe za pomocą pasów zapewniające lepsze ułożenie przewożonych przedmiotów.

Głębokość: 26 cm
Kolor: odcienie szarości
Nośność: 18 kg
Objętość: 58 l
Szerokość: 41 cm
Waga: 3,2 kg
Wysokość: 59 cm
 685422
Udostępnij

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć