Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel satynowa Luxury Collection czarny, 200 x 200 cm, 2szt. 70 x 90 cm
Pościel satynowa Luxury Collection czarny, 200 x 200 cm, 2szt. 70 x 90 cm
- 200 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 200 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm W tym momencie niedostępne
Numer katalogowy:
201135Opis
Pościel satynowa wykonana z tkaniny bawełnianej o atlasowym splocie. Materiał o bardzo mocnym splocie. Pościel jest wyprodukowana w Republice Czeskiej.
Pościel satynowa z zamkiem błyskawicznym wyposażona jest w suwak pestkowy. Pościel jest łatwa w prasowaniu i nie gniecie się. Poszewki na poduszki wykonane są bez ozdobnego wykończenia. Zalecamy pranie na odwrotnej stronie w środkach do bielizny delikatnej i kolorowej.
Parametry
| Marka: |
Kvalitex
|
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | 100% satyna bawełniana |
| Rodzaj łóżka: | łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 200 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 200 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 60 °C |